AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ja ep,uvek skidam sa tri mesta tj.gde prvo izadje:Narutocentral,realitylapse, i saiyanisland
carobnjak Wrote:Meni nijedna epizoda sa bleachexile-a nije valjala tj. nisam nijednu ni skinuo uvek mi download pukne oko 56-70%...
Sad naruta skidam sa narutomanie
i sve je ok...

Cuti meni je mnogo gore,download mi je pucao na 80 - 95%,a tek sto sam ispizdeo kada mi je puko' na 99%,manje od 1mb je ostalo,ali dzabe kada je rar file,ako nije citav ode mast u propast.Uzgred hvala za link,nadam se da na njemu nema problema kao kod bleachexile-a.
Ja kad sam poceo da gledam anime sve sam skido sa youtube tek kasnije sam naso neke dobre stranice za skidanje kad sam vido razliku reko sam vise nikad na youtube.
Izasla je nova episoda,nije nesto,opet samo prica i odugovlacenje ali ok mozda sledeca bude bolja
pogledo epizodu,nije bila toliko losa,no ove zadnje 2 epizode nisu ni u mangi bile zanimljive,tako da prava stvar tek pocinje za 2 tjedna
Ova epizoda je prosla u nicemu Sad
Skoro da se nista nije desavalo,a i da pomenem da je animacija pre openinga izgledala cudno.Ne znam samo da li je neko primetio da Naruto i dalje ima odecu na sebi posle cetvororepe forme?Koza ajde kao uredu regenerise se(mada je i ona bila izgorela),kosa ajde i ona kao moze,ali odeca WTF!? kako mu je ostala citava odeca,a koza mu sagorela.Da ne pominjem jacinu kyubi chakre,jer smo videli kako topi Orochimaru-ovo telo.Znaci ovo je po meni propust.I zasto mu nisu rekli sta se deslio?Stvarno mrzim kad to rade:angry: :angry: :angry:
Lord_Orochimaru Wrote:Ova epizoda je prosla u nicemu Sad

Nisam još stigla pogledati, ali vjerujem ti na riječi.

Lord_Orochimaru Wrote:Ne znam samo da li je neko primetio da Naruto i dalje ima odecu na sebi posle cetvororepe forme?Koza ajde kao uredu regenerise se(mada je i ona bila izgorela),kosa ajde i ona kao moze,ali odeca WTF!? kako mu je ostala citava odeca,a koza mu sagorela.Da ne pominjem jacinu kyubi chakre,jer smo videli kako topi Orochimaru-ovo telo.Znaci ovo je po meni propust.I zasto mu nisu rekli sta se deslio?Stvarno mrzim kad to rade:angry: :angry: :angry:

Ah, valjda kao ne bi bilo u redu da je gol... al slažem se da je nerealno...
Tko zna, možda naruto ima neku posebno dizajniranu kyuubi-netopivu odjeću XD XD XD
Jashin Wrote:Tko zna, možda naruto ima neku posebno dizajniranu kyuubi-netopivu odjeću XD XD XD

HAHA mozda, nikad neznas.

Sto se tice epizode katastrofa.
E zna li ko ima li kakva pauza u izradi mange i anime i to višemesečna...
carobnjak Wrote:E zna li ko ima li kakva pauza u izradi mange i anime i to višemesečna...
Nisam čula za to... Nadam se da nema...