AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
To ti je tajna Big Grin
Ovaj OBITO UCHIHA koja je fora sa njim znam samo da je jedno svoje oko dao kakashi i to je sve?
Idi u Naruto MANGA pa tamo postavi ovo pitanje, da ne kvarimo ljudimo sto samo gledaju animu.
Nine tail fox Wrote:E da vas pitam odakle vi znate ko ima koju vrstu cakre ja nisam vido da o tome govore u naruto serijalu???????

O tome se za sada pričalo samo u mangi... I nisu za sve rekli koju elementarnu chakru imaju... samo za pojedince...
Al' to se (kao što je alex83) rekao više tiče naruto mange... Big Grin
Vidia sam par epizoda Naruta na tv-u, izgleda dosta zanimljivo, ali stvarno znaju pretjerat s onim flashbackovima, praktički na svaku minutu borbe ide 5 minuta flashbacka.
Angel_Dust Wrote:Vidia sam par epizoda Naruta na tv-u, izgleda dosta zanimljivo, ali stvarno znaju pretjerat s onim flashbackovima, praktički na svaku minutu borbe ide 5 minuta flashbacka.

Da, istina, istina... A u drugom djelu je čak i više flashback- ova... Sada flashback- ovi nisu samo tokom borbe nege stvarno posvugdje :angry:
Problem kod Naruta je što ga prave strogo po stripu. 1 br stripa=1 ep anime.
Kod InuYashe je 167 anime=oko 360 stripa, i kod Berserkera 25 anime=oko 110 stripa.
Ja sam velike fan naruta(NARUTARD)...imam svih 220 ep kao i 41 ep shipppuudena.mangu pratim takodje......za sad nisam nista propustio
Znate sta bi voleo da vidim kako naruto prolazi na chunin ispitima sad kad je porasto.
To bi svi voljeli vidjeti... I mene zanima kako će mu ići... Big Grin