AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ajme da barem... predprošli tjedan smo ostali bez epizode i sada ima da nodoknade... a i onaj Sasori me ubio...
...mene je najvishe ubio onaj fajt sa onim klonovima...joj boze kako su me smorili...u medjuvremenu se sasori borio, a naruto i kakashi, koliko 4 epizode jure ovoga plavoga (neam pojma kako se zove)...strasno, nadam se da ce se napokon neshto desiti...
Tužna vijest... baš malo kopam po netu... Special epizoda izlazi tek 27.09. Sad
...Jao da, oni klonovi... u mangi su ih se riješili odmah...
A da, Naruto i Kakashi jure Deidaru... Al' u sljedećoj će to riješiti... Naruto će poluditi, i na kratko će se riješiti Deidare... ups, Spoileri... Toungue
Agh...ja josh mislio sad ce kakashi da ga sredi sa mangekyou sharingan-om...if, nemoj mi praviti spoilere, zato ni ne citam mangu XD...ug, look at the time, sreca pa sutra nemam skolu, god bless europe shto su poslali profesore u srbiju hehe...odo na spavanje...laku noc Anime
Ha, ha =) ...da, ubiti, Kakashi će ga srediti Toungue ...Laku noć (n_n)
Znash shta mi je slaba tacka...spoileri agh...isko ko kakashiju...Noooo!....Big GrinBig GrinBig Grin
Uuuu... imala bi ja puno toga tebi za reći Big Grin jako lako bi te sredila Big GrinBig GrinBig Grin
Naruta razvlace i ubacuju dodatne price da nebi prestigli strip. Stirp izlazi vec ja mislim oko 9-10 god. a od toga recimo 8-8,5 Naruto i 1,5-2 Shipuden. A Naruto anime su zavrsili za oko 3-4 ako se nevaram. Citao sam negde sa su tvorci bili u velikoj frci jer su se uplasili da ce prestici strip pa su poceli da razvlace ali Naruto razvlacenje nije nista u poredjenju razvlacenja u Dragon Ball-u.
Nego jel snimljen anime kako je Kakasi dobio Sarigan oko citao sam strip ali mislim da sam negde video i animu o tome ali samo mali insert.
ps. Poludeo sam, ceko 2 nedelje da vidim sta ce Kakasi da radi a ono borba sa klonovima.
alex83 Wrote:Nego jel snimljen anime kako je Kakasi dobio Sarigan oko citao sam strip ali mislim da sam negde video i animu o tome ali samo mali insert.

Ako misliš na ove chaptere u mangi u kojima se opisuje Kakashi- jeva prošlost, tj. njegov tim, Obito, Rin i on predvođeni Četvrtim Hokageom... Ne, to nažalost nije snimljeno Sad ...al' još ima nade... I baš zbog toga mi je žao što neki ljudi ne čitaju mangu jer dosta toga propuste... Wink

Kada su završili volumeni (isto kad i epizode), objavljeni su chapteri s Kakashi- jevom prošločću tj. kako je dobio sharingan, a epizode su nastavile dalje, tj. počeli su filleri ignorirajući mangu... a manga je dalje otišla na Shoppuuden... sve dok su trejali filleri....
Tako da sada kada je objavljena 30 epizoda Shippuuden- a, manga je došla tako daleko da će trebati najmanje 3 godine da epizoda stignu na ovom dijelu na kojem je sada... tj. 372 chapter...

A sljedeća epizoda izlazi tek 18.11. [*neutješno plače], a oživljavanje Gaara- e će se protegnuti još na 32 epizodu koju ćemo moći downloadirati tek 25.11...

No da ne počnem ponovo s spoilerima, sada ću stati... iako nerado Anime

alex83 Wrote:ps. Poludeo sam, ceko 2 nedelje da vidim sta ce Kakasi da radi a ono borba sa klonovima.

A što se tiče Mangekyo Sharingana [kojeg je Kakashi aktivirao i na kojeg smo morali čekati puna dva prokleta tjedna i dosađivati se onim klonovima koji su u mangi riješeni u jednom chapteru], to ni u mangi nije opisano... barem ne detaljno... Iako je kod Itachi- ja to drugačije objašnjeno, tj. Kakashi nije dobio Mangekyo na isti način kao i Itachi... Ako se sijećate, Itachi je rekao da se Mangekyo može dobiti na samo jedan način, a taj je da se ubije najbolji [najbliskiji] prijatelj... No Kakashi to sigurno nije učinio... Nije mogao ni Sasuke, Naruto mu je bio ipak pre drag...

Ok, ok, prestat ću pisati... Anime
Al' ga moraš iskomplicirati... ToungueWink