AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
U biti ni Itachi ne moze koristiti taj Mangekyou sharingan previse, a i kako je Chyoo rekla da se pretiv sharingana bori ako je 1v1 bjezanjem, 2v1 s ledja...
A za to da su klinci jaci od nekih junina, je netko od starijih rekao da je svaka nova generacija ninja sve jaca.
Meneldor Wrote:U biti ni Itachi ne moze koristiti taj Mangekyou sharingan previse, a i kako je Chyoo rekla da se pretiv sharingana bori ako je 1v1 bjezanjem, 2v1 s ledja...
A za to da su klinci jaci od nekih junina, je netko od starijih rekao da je svaka nova generacija ninja sve jaca.

Je, to je rekao 3. hokage. Ako me sjećanje ne vara...

Nemože ga koristiti jer ga previše izmori, i kako sam prije bio spomenuo: svaki put kad ga koristi njemu vid slabi. Iako protiv njegovog sharoingan- a možeš jedino ako imaš pomoć prijatelja da te izvuku iz njega samo dodirom.
Jupi uveo sam internet sad idem da nadokdadim ovo što nisam gledao. Ima na zimskom raspustu da se ubijem od animea.:p:p:p
Meneldor Wrote:U biti ni Itachi ne moze koristiti taj Mangekyou sharingan previse, a i kako je Chyoo rekla da se pretiv sharingana bori ako je 1v1 bjezanjem, 2v1 s ledja...
A za to da su klinci jaci od nekih junina, je netko od starijih rekao da je svaka nova generacija ninja sve jaca.

Itachi može koristititi Mangekyo koliko god želi!
Al' jedina loša strana je to što mu slabi vid...
To možete pročitati na sestrinom i mojem blogu Anime
Ma mislim da itachi još niti približno nije otkrio sve svoje sposobnosti... Vjerojatno ćemo ga vidjeti u pravoj akciji tek sada sa sasuke- om (mada se to možda malo više tiče mange Shy)
Ipak, nemojmo zaboraviti da je pobio cjeli uchiha klan! pa ipak nisu oni bili neki slabići...

Btw. dobili smo podforum! weee! Big GrinBig GrinBig Grin
slažem se!itachi sigurno nije pokazao svoju pravu moć,ali isto mislim da će naruto i ostali poći u potragu za itachijem,da pronađu sasukea zato što je sasukeova sljedeća meta itachi pa ako nađu itachija vjerojatno će zateći njega i sasukea u borbi i to im je šansa da vrate sasukea natrag i poraze itachija...dva u jednom bolje išta nego ništa!
p.s.kada sam se vratila na forum nisam mogla pronaći ništa od ovoga troje zato što sam mislila da su ove naše teme izbrisane!ali kada sam bolje pogledala vidjela sam da nisu i da je stvarno super to što smo dobili pod forum!hvala inuyasha!
Ova borba sa Sasukeom ce biti čupava pa će tu Itashi ako misli da ostane živ morati da ide do granica svojih mogućnosti. Mislim da bi ova rasprava više odgovarala drugoj temi kao što je manga.
Rikki, ova tema se tiče samo Naruto anime, ne i mange, tako da te molim da ne daješ spoilere!
Molim vas, pazite što pišete i gdje pišete!
neće se ponovit suna!
Why the hell je ovaj forum kreiran? Nisam video da je bilo rasprave na ovu temu.