AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

vladabg88

Da li neko ima da da Naruta za neku razmenu.
neka se javi na vladabg88@hotmail.com
vladabg88 Wrote:Da li neko ima da da Naruta za neku razmenu.
neka se javi na vladabg88@hotmail.com
E ja ti imam od 52 do 77 i mislim da smo mi ovde retki iz bga.
Imam ja sve od Naruto- a [01. - 135. (regularne epizode), 136. - 220. (filleri), cijeli Shippuuden (još uvijek izlazi), 3 filma i 1 OVA- u], al' problem je što sam iz Hr., a za slanje tolikih dvd- a bogami platim jako veliku poštarinu... Tako, ako ti se ne javi nitko iz malo bliže okolice, ćemo se dogovoriti nekako oko slanja Anime
I ja imam sve sto Suna navede, ali sam iz Banjaluke...ako bi kojim slucajem dolazio ovde, mogli bi da se dogovrimo, ovako nist'...
Evo bas zavrsih gledanje Naruto-a i Shidduupena. Istina da su filleri malo dosadni, ali sve u svemu ok.
Dok su IMO Shidduupen malo previse razvukli, pogotovo borbe, ali isto zasluzuje prolaznu ocjenu.
No da pitam, da li je mozda isplativo nastaviti citati mangu ili mozda cekati nove epizode?
Meneldor Wrote:Evo bas zavrsih gledanj Naruto-a i Shidduupena. Istina da su filleri malo dosadni, ali sve u svemu ok.
Dok su IMO Shidduupen malo previse razvukli, pogotovo borbe, ali isto zasluzuje prolaznu ocjenu.
No da pitam, da li je mozda isplativo nastaviti citati mangu ili mozda cekati nove epizode?
Svakako počni čitati mangu jer ćeš se za epizode načekati...
Ili možeš još malo pričakati jer ćemo ja i Jashin početi prevađati Naruto Shippuuden mangu Anime
Vama treba dodeliti orden..................................
Suna Wrote:Svakako počni čitati mangu jer ćeš se za epizode načekati...
Ili možeš još malo pričakati jer ćemo ja i Jashin početi prevađati Naruto Shippuuden mangu Anime

Ma nije mi engleski nikada bio problem Big Grin. U biti samo malo krivo
formulirao pitanje, mislio sam da li moze proc citanje pa kad izadje
anime pogledat?
Što da ne. Nikad to neće biti isto anime je anime pa da i napamet znaš radnju mange neće ti biti ni glupo ni dosadno.
Jedina nuspojava jeste ta sto ces pored anime onda jedva cekat' i mangu kada je procitas Big Grin