AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Naruto Shippuden 362: “Kakashi’s Resolve” ili ''Kakashi's Determination'' Big Grin
15 Maj označava kraj filera
Aleluja, dobro se setili.
(2014-05-02, 00:13)Dimitrije1606 Wrote: [ -> ]Aleluja, dobro se setili.


Brate aj ti fileri, ali zašto nam bre i mangu uskraćuju?!
Naruto Shippuden May 2014 Schedule – Canon Returns!

May 01, 2014
NO EPISODE

May 08, 2014
Naruto Shippuden Episode 361 – Team 7

May 15, 2014
Naruto Shippuden Episode 362 – Kakashi’s Resolve

May 22, 2014
Naruto Shippuden Episode 363 – The Allied Shinobi Forces Jutsu

May 29, 2014
NO EPISODE

June 05, 2014
Naruto Shippuden Episode 364 – The Connected Ones

- Izvinjavam se jer sam postovao odmah ispod mog prošlog posta, ali mislim da je ovo obaveštenje jako bitno.
Brate kakav urlik, krik, rika na 2:29 !!! Sav sam se naježio !!!
Konačno posle 582 ep Naruta (ukupno) imamo šansu da vidimo najmoćnije biće ikada viđeno u bilo kakvom anime naslovu!
(DBZ i ne računam).



Taj njegov krik izgleda kao da neko otvara vrataSmile
Ja sam se ceo naježo dok su pravili Tailed Beast Bomb. Stalno u sebi- Dovoljno je velika, dovoljno je velika... a ona raste li raste. Doduše, moram da kažem da mi se Juubijev krik nije dopao. Mislim da je mogao da bude još jači i jeziviji, mada će verovatno da ce takvo nesto pokaže u narednoj epizodi.
Dimitrije, dobro znaš da Juubi ima nekoliko formi do one svoje originalne tj prave tako da će verovatno imati promena u kiricima itd...
(2014-05-16, 21:07)Nightwalker Wrote: [ -> ]Brate kakav urlik, krik, rika na 2:29 !!! Sav sam se naježio !!!
Konačno posle 582 ep Naruta (ukupno) imamo šansu da vidimo najmoćnije biće ikada viđeno u bilo kakvom anime naslovu!
(DBZ i ne računam).


Ispravi me ako se varam, ali u Bleachu su jači Big Grin I u OP čini mi se.
Sajber: Da, verovatno je to razlog zašto su ukinuli taj anime. Šta ti misliš?