AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ma nista odo ja da citam mangu, najbolje mi je XD
^ fileri ce ti izgleda biti citav ovaj i sledeci mesec Smile
vidim ja da ce naruto negde bit otkazan
Neće, budući da je manga pri kraju, valjda će izgurat do kraja.
otkud znas da je pri kraju?
di ce bit otkazan?
Pa rat je, sad kad završi nemaš šta dalje. A bilo je nešto govora kako je pri kraju, da bi 2013 trebao završit.
Nevjerujem da ce ga otkazati.....

Bas me zanima kako ce izgledati kada konacno zavrse naruta, posle toliko godina :/ *cry* *oh god why*
Ne verujem da ce skoro kraj, bar ne ove godine...

Mislim da bi sa krajem rata trebalo da se zavrsi mozda nesto u fazonu FMAB na kraju da vidimo ono sta je ko postao ili zadnja epizoda posle par godina itd..

ako pocnu neku novu pricu nakon ovoga nema smisla, svi shinobiji su ujedinjeni, konacna bitka sta moze da bude vece od toga, i jos nekako mislim da ce saske da pogine...

[spoiler]debilno mi je sto nakon 300+ epizoda ganjanja i svih sranja koje je uradio sad od jednom se predomislio pa svi o saske-kun nema veze nek si nam se vratio, kontam da bi mogao da se zrtvuje da zastiti nekoga ili da napravi otvaranje za konacni napad sto bi stvarno dalo dobar kraj za njegov lik ( ako odluce da zavrse seriju nakon ovoga )...[/spoiler]

al to je samo moje nagadjanje...
^ nemoj spojlovati, ovo je tema samo za anime Wink