AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Da vas pitam nesto:
Hoce li u sledecoj epizodi biti naruta? U u delu "gledace te" glavni lik je kakashi.

Mada zar nije cudno da jedan od najacih konohinih sinobija ima status genina Thumbs up!
ma iskreno seru citav serijal sa tim da je naruto genin, treba jebat mater svima ko to odlucuje
Pa zato sto kad su ovi polagali za cunine i dzonine on je ootisao sa Dzerajom da trenira,pa tako da nije polagao,nezanm sta je tu cudno.
(2012-10-15, 20:26)kapetan dule Wrote: [ -> ]Pa zato sto kad su ovi polagali za cunine i dzonine on je ootisao sa Dzerajom da trenira,pa tako da nije polagao,nezanm sta je tu cudno.

Znam,ali msm zbog svega sto je uradio za selo mogli su mu bar dati zvanje čunina.
A ono da nisu, jesu. Moram priznati da i mene nervira što je Naruto genin iako je to nebitna stvar.
Mozda to Kishin cuva da udje u istoriju kao neponovljivi nindza koji je sa genina odmah skocio na lestvicu Hokagea Big Grin
To je Gaara već uradio. XD
(2012-10-15, 21:57)vele Wrote: [ -> ]To je Gaara već uradio. XD

Ispravka,gaara je sa genina na kazekagea XD

Ovo je nebitno ali mislim da je nepravda(msm sto je josuvek genin) Thumbs up!
ma nije, ne znamo za gaaru

ali niej cudo da vas toliko stvari buni, naruto je tek se vratio u selo i nakon toga misija za misijom, aktasuki ovo i ono, jednostavno nije bilo vrijeme za nis, a i tehnicki da bi netko postao chunin mora pokazat svoj skil pred onim zombijima
Naruto je trenutno u mangi minimum Jounin lvl ako ne i Kage. Borio se protiv S-rank krimosa i Kage-a.