AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ako se ne varam, ne znam sad lupam, ali mislim da su filer epizode u Narutu radjene na zahtev fanova dok ne izadje shipuden, da ne bi pravili pauzu...Tako nesto sam cuo u to vreme doduse, a te filer epizode bila mi je dobra ona kada pokusaju da provale kako izgleda Kakashi ispod maske, ta je bila bas dobra Smile
to sam ti ja reko, mada to vazi samo za naruto anime, shippuuden je druga prica, i sumnjam da je trebalo ove uvjeravat da rade fillere i feedaju se novcem

previse novaca zaraduju na tome, to je problem

ali mi nije jasno sto se desilo onda u borbi s painom i onakva animacija da je bila, koji im je k, jos uvjek ne mogu vjerovat za ono
Moracu bas da procitam te chaptere sa Painom u mangi, nisam nikad taj deo mange citao, bas me interesuje kako je zapravo bilo
meni je u mangi bila 10x bolja borba od animea, naruto je ispo puno jaci nego u mangi, u mangi su ubacili filler scene koje u biti kvare dojam o njegovoj snazi u sage mode
Bas cu onda veceras da procitam, meni nije bilo lose sa Painom sve do one scene sa zakucavanjem glave kao ekser i trcanje po vodi kao ptica trkacica :/
ahahahaha.. to sa pticom sam zaboravio.. koji su to likovi jbt.. pa nemos vjerovat..
Mozda su hteli da imitiraju TTGL, pa im nije dobro ispalo.

Sto se Kakashi "fillera" tice, to je zapravo omake ako se ne varam. Neki special je u pitanju. Taj chapter je jako kratak, ali su ga u animeu izduzili i napravili celu epizodu ako se ne varam.
Ja ne znam za vas ali kao sto sam i rekao meni se svidjaju iako ima nekada neki koji malo smaraju ali opet, bolje ista nego nista. Imate i druge populatne anime koje imaju filere ili dosta dosadnih epizoda, ali opet hahah ja nista ne biram y_y TO SE SVE GLEDA, kod mene nema oš -neš nego daj daj.
ja jedino gledam filere ono kad nemam sta drugo da gledam Smile a kad imam e onda preskacem Smile
Nije to nista strasno, ja se ne nerviram ja sam fan Naruta kao i vecina ovde, a volim i mangu da citam, ali ko nije pravi fan on ce se nervirati zbog toga a ne obrnuto.
Kad su fileri i ako smaraju tu ima drugih animea kod kojih trenutno nisu fileri i to ce biti zanimljivije, ali ako neko gleda samo jedan anime, on je zesci propalitet. Moje misljenje.