AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Neznam svako ima svoj ukus, evo npr ja vise volim sto borbe duze traju
Ooooooooo dokle vise poredjenje Naruta, Dragon ball i ostalih maratonskih????

@Salvaftw: Slazem se, kvalitet je pao, ali kontam da kao i vecina posto sam odgledao maltene 500 epizoda glupo bi mi bilo da sada stanem, a sudeci po mangi, nema jos puno do kraja, tako da ono, ispostovacu ga do kraja...
Volite duze borbe, a oni se cetiri petine borbe gledaju i vriste.
kako imam RTL, stalno ih prikazuju. Ali jedino mi je čudno to što ima skoro 300 epizoda, a onu scenu kada naganja majmuna sam vidio valjda 10 puta...
Ma kao klincu mi je bio fora, ali što sam stariji i što sam se nagledao puno kvalitetnijih animea, ovaj mi je postao odbojan, naročito te borbe. Ono, daj više jednom...
Ne bi bio problem da sam stao na dvjestotoj epizodi ili na tim novijim za koje je već opšte poznato da je kvalitet paom,već sam ja zastao na 30,40...





Moguće zato što sam brzo prešao sa Naruta na Naruto Shippuuden.
eh, ona scena kada Saske odlazi, a Sakure iizjavljuje "I love you" mi je tako odvratna, jbg... Rolleyes Mislim, dečko joj nikada nije poklanjao pažnje, niti ju primjećivao. Niti znao da postoji, a kamoli da je pokazao interes za nju. A ona, kao one psihološki poremećene žene koje su opsjednute lošim muškarcima, još i pati za njime. Surprised

Sreća da je sada odličan ovaj arc s onim nindžama iz sela zvuka, pa je nema više toliko. XD

Tek epizoda s Rock Lijem kada se napije rakije, brutala. XD
^Wow, pa to kao Itazura na Kiss hahahahaha.
E sada sam na 140 epizodi i sada su počeli fileri, koliko sam vidio po mangi. Da li su do kraja animea sve fileri?
Zadnje 3-4 ep su spojene priča sa Garom i kraj te priče nije filer, priča jeste filer XD
(2012-06-23, 21:23)alex5ko Wrote: [ -> ]Zadnje 3-4 ep su spojene priča sa Garom i kraj te priče nije filer, priča jeste filer XD

da, jer ova potraga za selom zvuka i selo riže, baš se vidi kako je opala kvaliteta. Fore se ponavljaju, preloši likovi, slaba akcija, nedostatak pravog humora... ma baš kao da se odjednom srozalo....