AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Big Grin wiii mah likove ćeš brzo zapamtit', ... a tek ćeš vidjeti šta znači opsesija kad još i Shippuuden pogledaš i moraš čekati kad nova ep. izađe pffff...jedna po jedna ;( i to baš kad je najzanimljivije -.-"
Sakura je i meni bila odurna...samo smeta, ali u shippuudenu je ok Smile
da u narutu djevojke cesto budu nerazumno opsjednute sa sasukeom, boze im pomozi

jiraiya je jedan od najboljih likova definitivno Toungue
@John: Meni je od starta Sakura bila za shibu, preko kolena i udri! XD Ali zato pocetak shippudena me je u njenih prvih par borbi naterala da promenim misljenje, dok je sada opet sve na staro, nish specijalno oko nje izuzev sto eto kofol poznaje dobro Naruta i deo je te trojke...Chunnin ispit, e kad je to bilo, jedan od zaista zanimljivijih delova Smile By the way, vidi kad prodjes chunnin i jos 1-2 arca da se raspitas na forumu ovde od koje epizode pocinju fileri, jer kad oni krenu, mozes komotno preci na shippuden....


P. S. @John: Sada kad si uzeo da gledas Naruta znas zasto Froggy-ja ponekad oslovljavam na forumu sa Ero-senin Big Grin
(2012-06-10, 15:06)Eleran Wrote: [ -> ]@John: Meni je od starta Sakura bila za shibu, preko kolena i udri! XD Ali zato pocetak shippudena me je u njenih prvih par borbi naterala da promenim misljenje, dok je sada opet sve na staro, nish specijalno oko nje izuzev sto eto kofol poznaje dobro Naruta i deo je te trojke...Chunnin ispit, e kad je to bilo, jedan od zaista zanimljivijih delova Smile By the way, vidi kad prodjes chunnin i jos 1-2 arca da se raspitas na forumu ovde od koje epizode pocinju fileri, jer kad oni krenu, mozes komotno preci na shippuden....


P. S. @John: Sada kad si uzeo da gledas Naruta znas zasto Froggy-ja ponekad oslovljavam na forumu sa Ero-senin Big Grin

Chunin ispit sam prešao, a dvoboj između divovske žabe i Garra je bio spektakularan. Thumbs up!
Čitao sam za filere po forumu da su dosadni, ali s obzirom da treba vremena za taj shippuuden da bude gotov, pogledati će se sve. XD

Eleran: carski. XD
Inače, u Narutu rijetko tko umire? Nekako sam mislio da se u tom animeu s lakoćom pogiba. XD
Najjača scena, 1000 godina boli. XD XD XD

[Image: 2en6pf8.jpg]
Bude umiranja, ali kasnije, cekaj malo, bilo je i na samom pocetku je Zabuza i onaj mali su skviknuli Smile
Ta scena je zaista carska....pazi imao sam i ja istu filozofiju oko filera, ma nema veze odgledacu ih, jedva sam izdrzao da pogledam 50ak...veruj mi da ti nece biti nesto...ima par epizoda koje imaju dobar humor i mozda poslednjih 5 epizoda da pogledas, jer ima par bitnih detalja oko Gare koji ce biti vazni sa pocetak shipudena Smile
Ja sam pogledao sve ep. Nisam ni znao šta su to fileri kada sam gledao Naruta tek sam posle par godina video ljudi da kukaju, da ne kažem proseravaju. Ne fali filer epizodama ništa Wink
(2012-06-10, 19:30)Eleran Wrote: [ -> ]Bude umiranja, ali kasnije, cekaj malo, bilo je i na samom pocetku je Zabuza i onaj mali su skviknuli Smile
Ta scena je zaista carska....pazi imao sam i ja istu filozofiju oko filera, ma nema veze odgledacu ih, jedva sam izdrzao da pogledam 50ak...veruj mi da ti nece biti nesto...ima par epizoda koje imaju dobar humor i mozda poslednjih 5 epizoda da pogledas, jer ima par bitnih detalja oko Gare koji ce biti vazni sa pocetak shipudena Smile

da,da, za njih mi je bilo čudno jer je baš izgledalo da će još dugo biti, ali vrlo emotivna završnica s njima. Undecided

Ionako se mora skinuti shippuuden, pa zato imam vremena sve pogledati. Tako sam prvo skidao krivi file, engleski dub, pa sam prešao na bolji, za engleskim titlovima.
Dobra epizoda. Zabuza mi je oduvijek bio jedan od najdražih. I napokon Mu se pojavio u animeu. Nemogu dočekati borbu njeha i Tsuchikagea.
Stvarno steta meni je on dosad najbolji lik u narutu
Nekako su ranije likovi imali dubinu, mnogo vecu nego sada...nekako imam osecaj da Kishi konta, ok dovoljno sam ih razradio da se sad koncentrisem na fajte, ranije sam svakog negativca i pamtio, a i gotivio bas zbog njihove licnosti...Zabuza mi je bio krajnje gotivan, citav spektar emocija, od besa, zavisti, mrznje, do ljubavi prema svom uceniku...slazem se, krajnje kul lik Smile