AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Huh, ja se sva sreća ne sjećam te uspavanke... te neke fillere zbilja nije potrebno gledati Sad

Al' zato u petak imamo special Shippuuden- a!!! Big Grin
Can't wait!!! XD
Za koliko vremena vi skinete epizodu sa neta i sa kojim tipom pristupa internetu.
carobnjak Wrote:Za koliko vremena vi skinete epizodu sa neta i sa kojim tipom pristupa internetu.

Meni otprilike treba 3 min. Otprilike.
Pristup mi je Mozilla Firefox i onaj njegov Download Manager, ponekad znam skidati i preko Orbit -a, tako da mi on skida 120-180% brže. Ovisi kako kad. Smile
U, covece, koja ti je brzina net-a? Meni sa 512 skine za 45 minuta 170 mega Toungue
Inuyasha Wrote:U, covece, koja ti je brzina net-a? Meni sa 512 skine za 45 minuta 170 mega Toungue

Zeznuo sam se. Toungue
Skida mi 30 minuta otprilike od 170MB. A brzina je 100.00 Mbps.

Ispričavam se zbog greške. Rolleyes

Ovo je Off: Našao sam jednog tipa kojem je brzina skidanja ogromna.

[Image: 200973746ta7.th.png]
Zato kazem XD Tu smo negde, 15 minuta manje - vishe Smile
Meni jednu epizodu Naruto- a [170 MB] preko Orbita skine za nekih 5-10 min
Brzina 54.0 mbps
O.o

Ovde svi neki sa astronomskim internet konekcijama...Big Grin Blago vama...kod nas je josh uvek raka usluga prilicno skupa Sad
Inuyasha Wrote:O.o

Ovde svi neki sa astronomskim internet konekcijama...Big Grin Blago vama...kod nas je josh uvek raka usluga prilicno skupa Sad

Misliš...

Ne vjeruj previše... Ni ovdje nije baš nešto jeftino. Ja plaćam 138 kn [1518 dinara - otprilike jer neznam točno kolika je razlika u valuti] za 5GB ADSL- a. A brzina mi je 1024/256 kbps ili 100 mbps.