AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Jedino sto ne volim u filerima uopsteno je kad ih ne izoluju od glavne price, kao sto je bilo u jednom od filera u Narutu, uzeo sam preskocio ga i odjednom Tsunade vise nije hokage i bolesna je, da bi se ispostavilo da je na pocetku ili jednom delu svake epizode od filera bio jedan deo iz mange, to mi je vec i previse bezobrazno, u bleach barem urade zasebnu pricu, bounty i tako dalje, pa znas da ako preskocis da nisi zapravo nista kljucno za pricu preskocio, ovde te u poslednjih par filera bukvalno teraju da ih gledas, to mi nekako vec ide na piiiiiiiiip!
Svidja mi se ta taktika. Preskacete nase filer epizode? Ae preskacite ih sada Big GrinD

Ja kod svih tih shonena nikad ne preskacem filere. Ako fileri previse suckuju, jbg, anime suckuje. I da je manga odlicna, ako su fileri losi automatski je i anime. Jedina stvar koja mi se u Naruto Shipuuden filerima svidela (tj u prvom filer arcu) je sto su prikazali malo vise Asumu. Tako uglavnom i gledam te filere, vise vremena sa zaboravljenim sporednim likovima. Koga briga za tu Naruto Sasuke ljubav. Recimo fileri su imali potencijala da naprave anime mnogo boljim, ali jbg, nisu uspeli. Razumem da gledaju sto jeftinija animacija da im bude, ali neka unajme barem nekog ko ume da napise skriptu u kojoj se ne ponavlja jedno isto ime 60puta u jednoj minuti (tj. SORA SORA SORA SORA!) i unajme nekog ko ume da radi taj posao. Ali ne, najbolje im je da unajme nekog Taek Yong Wong i Ugh Mugh iz Koreje.
ja ne preskacem filere svaki anime gledam redom, mislim mogu da se izborim sa filerima Smile.
E a sta vam se to ne svidja kod ns animacije to mi nikako nije jasno?
LOL pa samo pogledaj Pain arc. XD

http://www.youtube.com/watch?v=ow0hRopXlEI
Sta mu hvali?
Animacije je piiiiiiiiiii u ovom delu, kao da su deca crtala. A najvise me nervira kada rade fillere animacija je mnogo bolja....
Evo spisak svih epizoda i koji capteri su obuhvatili koju epizodu
Naruto Shippuuden List of episodes
Znaci tu sam pogresio kad sam kopao rupu u dvoristu, trebao sam da uzmem neku stenchugu i paina i udri, reseno za po min XD
Ovo zaista izgleda debilno, da si terminator ostao bih barem sa crvenim okom and no face (drugi deo filma), ali ono za mik mik sam umro od smeha XD
Mene bas interesuje zasto su to dopustili. To se nije slucajno desilo. Ocigledno je bilo nekog sukoba unutar firme. Nije nesto tipa, mali frame rate, vec je sve to nacrtano. Sad, ili je troll, ili su hteli da tu borbu docaraju nekom amazing~ animacijom.
i ja bi htio znat sta tocno taj anime studio veli zasto su sve te stvari napravili na taj nacin, ali nikad nisam cuo da je neko naso neku izjavu od njih i koji se k desava
(2011-10-18, 21:36)scrym5555 Wrote: [ -> ]Sta mu hvali?

QQ pa ako ne vidis koliko je losa animacija onda ti verovatno trebaju naocare.