AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(2011-03-13, 14:38)Eleran Wrote: [ -> ]Uh...al ga zakomplikovase...ili ce biti da je to marketinski potez kako bi naterali ljude da gledaju i filere XD

ma sumnjam, ja bi prije reko da ni sami ne znaju kako da naprave fillere a da valjaju, sto je vjerojatno ionako nemoguce

Dream Omen: jesi pio mozda sta za rodenda?? XD
covjek je lijepo pito s kojeg sita moze skinut epizode koje ce pasat na titlove s naseg sajta


Conte: nas puno ovdje gleda epizode s engleskim titlovima tako da nismo u to upuceni, ali zato posalji poruku nekom od admina, oni bi trebali sve to napamet znat XD
može skinuti bilo koji mkv file na kojem pašu timinzi, promjenit ime prijevoda u identično kao ime video fajla, i stavit će mu te prijevode umjesto engleskih(osim u slučajevima kada je titl zaljepljen za video, a po mojim dosadašnjim iskustvima rijetko sam na takve naletio, ako je tako onda ima programa koji titl mogu izrezati i ubaci samo one koje želi.).
Moram priznati da poslednjih 10ak epizoda nisu lose, izgleda da ce anime uspeti da ispliva na bolje...ono sto mi se svidja je sto se malo smanjilo sa mutantima, robotima, covek-krastavcima i slicno Anime a da su se malo vise vratili fazonu nindza, poput Raikage i slicno...no prerano je jos da ga hvalim Smile videcemo, zasad drzim fige Smile
^ Ne citas mangu?
Nope...tu gresku sam napravio sa One piece i pokvario si zabavu....tako da kod ostalih maratonskih to ne radim...
Ja ti mogu reci da ce sledece epizode biti jos bolje, bice awesome fightova! Big Grin
moram rec epizoda 203 je moguce najbolje napravljena epizoda u povjesti naruto anime

animacija je bila odlicna, madarina prica iz proslosti je bila genijalno napravljena, da ne pricam da je u ovu epizodu utroseno bar 2 chaptera i svaka scena je prenesena iz mange upravo onako kako se desilo i u mangi

ovako bi anime trebo izgledat svaki put! ali nazalost to nije slucaj, iako mi se cini da koji god studio radi naruto anime voli puno vise sasukea nego naruta XD
Kad si rekao da ce sada njegova proslost, mislio sam da ce da potraje nesto i da ce da udave, kad ono sve lepo na brzaka Smile Bas je kul, pocinje ponovo da mi se svidja anime, nadam se da nece biti bazuka i kaktus ljudi u skorije vreme Anime
Konacno da nesto vise saznamo o onom prozdrljivcu od maca Smile Mada vec vidim da se vraca ponovo na covek ajkula, covek krastavac fazon, ali zasad cu da progledam kroz prste, jer je postao anime opet zanimljiv Anime
Pogledao poslednju epizodu. Iako je u njoj bilo malcice vise flashbackova u svakom slucaju ne prekida run awesome epizoda. Smile Stvarno odlicno odradjeno.