AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
^ Nisu to spoileri... Vidi kvalitet animacije i crteza tokom fighta koji sledi je uzasan. Nije bio gori od onog fillera sa Sanbijem.
lol, a ti Vele ne lazi, animacije ja u par epizoda jako losa, ali ne u svima, u ovih zadnjih 3 - 4 je bila odlicna

uglavnom ovaj arc u animeu je dosta veliko razocaranje zbog jedne epizode koja je imala animaciju ko da je radena za parodiju nekakvu
takva epizoda je bila i prije kad je bio naruto vs sasuke fight, i cesto se to znalo desavat u narutu da epizoda u samom vrhuncu borbe bude jako lose animirana i to se i tu desilo, takoder ima scena koje su ubacili i koje se protive realnosti situacije ali sta je tu je

bar su kraj arca odlicno napravili Anime
Pa arc je i trajao par epizoda. XD
Ali sto je najgore, epizode koje su bile najzanimljivije imale su ubedljivo najgoru animaciju. Primer za to je 166 epizoda, gde likovi imaju takav oblik kao da ih je crtalo neko malo dete XD
^ To je istina. Čini se da se nekom žurilo kući od crtaća.
Kladim se da ce u ovaj filler sto sledi (176 - ?) animacija biti bolja, mnogo bolja nego u ove epizode radjene po mangi.....
Nadam se i ja. Sve je bolje od onih par animacija za vrijeme Pain VS Naruto.
Filler sa Sage modom, to smo cekali! Ako ga budu dobro odradili bice badass. Big Grin
Pa ne znam bas da li ce biti sa Sage Mode, jer koliko sam shvatio bice o Iruka-sensei. Pitanje je hoce li se radnja odvijati posle Naruto vs Pain borbe ili ce se vratiti unazad kao u ovaj short filler (170-171) ????
Ne tražim da mi napišeš skriptu epizode nego da kažeš šta se dešavao. Uostalom postoje spoiler tagovi, lepo napišeš ne otvarati ako ne želite da nate šta se dešava posle te i te epizode i gotovo. Mrzi me da gledam sve x_X Tačnije mrzi me i mangu da čitam, i tu sam zaostao XD Kad će novi opening? OPeninzi su jedine stvari koje me zanimaju trenuto XD