AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
To se i meni učinilo... ali meni komp dosta secka, pa sam mislila da je do mene. Big Grin
Ja sam zamišljala Killer Beejev glas da je dublji, kao Sem L Džeksonov, ali nije loš. Smile
(2010-01-11, 13:50)Y3llah Wrote: [ -> ]To se i meni učinilo... ali meni komp dosta secka, pa sam mislila da je do mene. Big Grin
Ja sam zamišljala Killer Beejev glas da je dublji, kao Sem L Džeksonov, ali nije loš. Smile

Nahhh za Killer-a je potreban glas jednog Michael Madsen-a Toungue Ali da uopste nije los Anime
Dobro, njega ćemo za [spoiler]Raikagea. Big Grin[/spoiler]
Gledao sam 144 epizodu.Mislim da ovaj filler arc nece biti los.Utakata je bas cool sa njegovim bubble jutsu.Inace cuo sam da ovaj filler arc nece biti dug.Trajace do kraja marta.
ma meni je i drago sta su sad fileri, jer bi inace se moglo desit da opet pocnu razvlacit, ovako nakon sta zavrse filleri ide najbolja naruto borba
OMG, OMG, OMG!!
ŠESTA SEKUNDA!!
*vrišti k'o devojčica* :love: :love: :love:

Ne znam da li da se radujem ili da strahujem...

http://www.youtube.com/watch?v=jo1WS554U...re=related
Ha ha mali Haku...davno to bese (ako me pamcenje sluzi njega sam zadni put video jos 2002 Anime) zanimljiv lik (isto kao i njegova "ljubav" Zabuza) steta sto ih je Kishimoto tako rano odstranio iz price bas su bili cool Anime
Joj, meni su njih dvojica genijalni likovi.

Obično je prvi negativac tu samo da pokaže koliki je baja glavni junak, ali ova dvojica su tako upečatljivi, da ih ljudi i danas pamte. A najbolje od svega je što Zabuza uopšte nije toliki negativac, čak lično mislim da bi mogao da se uporedi i s Itačijem. Anime

A inače, meni je sećanje na njega sveže zbog prevoda. Trebalo je da me vidiš kad sam radila 18. epizodu: Haku gine, Sakura nariče nad Saskeom, a ja jednom rukom kucam, a drugom brišem suze... Prava tragikomedija.
Ha da ono kad je Sauske navodno (nazalost) bio mrtav mada sam je zbog mange i tada znao sta se zapravo desava Anime ali da ona epizoda mislim da se zvala the Demon in the Snow ili tako nesto (mrzi me da trazim na listi) jeste bila vrlo emotivna ali da to je Kishimoto namerno i uradio da izazove emotivnost i tugu kod fanova a u isto vreme i postovanje i da pokaze da nije sve onako kako izgleda na prvi pogled...I da slazem se Zabuza nije bio negativac vise kao anti-heroj...zato mi i jeste krivo sto su tako malo bili u sagi o Narutu Smile
Pa ja se nadam da će ih bar spomenuti nekad.
Kako se sad polako otkriva istina o Madari i 4. Mizukageu, a na koga je Zabuza pokušao da izvrši atentat - bilo bi suludo protraćiti tako dobru priliku da se ponovo ubace u priču, pa makar kao flashback. Big Grin

p.s. Da je Saske tad umro, priče ne bi bilo. Toungue