AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
4 epizode frože -.- tek idući tjedan ćemo doznat za fillere Sad
(2009-12-07, 21:57)Yoko_Ritona Wrote: [ -> ]4 epizode frože -.- tek idući tjedan ćemo doznat za fillere Sad

ti to meni 'frože'! kak se samo usudujes, zvuci ko da me vrijedas XD XD

i ona jedna se ne racuna jer nema veze s fightom nego samo podsjecanje Toungue
Ovaj fajt izmedju Saskea i Itachi-ja je bio dobar... Najbolji fajt jos od borbe protiv Hidana i Kakuzu-a i 1000 x bolji od borbe izmedju Dziraje i Bolnog.

Evo naziva narednih par epizoda... Iz toga mozete zakljuciti hoce li biti filera.

http://www.animenewsnetwork.com/encyclop...93&page=25
142.The Battle at Thunder-Cloud Gorge - pa onda nije filler? to bi trebala bit epizoda di se sasuke i killer bee upoznaju, killer bee je iz cloud village...
[spoiler]Jel Sasuke i ekipa vs Bee pre ili posle Battlefield Konoha??

Začuđujuće izgleda da nisu fileri Big Grin ali ne bi još da nešto pričam[/spoiler]

Hehe Smile
u kinda should have put that under spoiler tags, jer ima ljudi koji i ne čitaju mangu Wink
Yup za sada nema fillera...well tako izgleda Wink
Hmm moram priznati da sam bas uzivao u ovoj epizodi konacno malo vise story telling, svidja mi se kako su odradili ovaj cas istorije od strane Madare sensei-a, dok se Sasuke nastavlja ponasati kao kreten (sto i jesteXD). Yup vrlo nice and relax epizoda Smile
takoder zadovoljan, odlicno animirano i drago mi je da nisu pokusavali ubacit nista vise nego je bilo u mangi
Je li madara završio priču ili mu je ostalo još da podučava malog zajebanog.. Smile