AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

meggie

(2009-11-12, 23:22)milara Wrote: [ -> ]Ehehehehe.....Anime Hvala na podrsci Big Grin

ja sam isto kasno pocela gledat naruta ( tj.8-9 god kasnije otkako je poceo XDD) ali tolko me navuklo da sam za manje od pola god dostigla i anime i mangu. ak te dobro uhvati ep ce letjeti neces ni skuzit Big Grin
Teška srca moram da priznam da sam i ja počeo da gledam Naruto ( iako sam to odbijao već godinu dana) ,
a najgore je što mi se svideo XD .
Bilo kako bilo ima da ga celog pogledam ( želja je jača od razuma XD ) .
Eh, kad se setim svog prvog susreta s Narutom... pre tri godine, izašli ja i moj budući dečko na kafu, on sreo druga kog nije video 100 godina, on pošao sa nama i njih dvojica dva sata (bukvalno, dva sata) sede i pričaju o Narutu. XD Međutim, prvi put sam ga pogledala u, čini mi se, martu ove godine. Ali sad se već osećam kao da smo zajedno godinama. Big Grin

Inače, pitaću ovako uopšteno, da ne kvarim anime ljudima koji su skoro počeli s gledanjem - jesu li epizode poput ove poslednje relativno česta pojava u shonenu ili je ipak bila malo previše... khm... pa nasilna? :neupućena:
Nisam jos pogledao poslednju, ali mislim da nasilje u shounenu nije nikakav novitet i da ga ima u izobilju. Mada ja nisam gledao dovoljno animea da bih to bas precizno rekao. Cekaj misljenje nekog experta kao sto su Last Exile, Eleran, ElemenT etc. Big Grin
Nasilje kao u toj epizodi je standarndo Smile nebrini za to Dragon ball, Bleach, Hunter X Hunter i slični naslovi svi su puni raznog nasilja Smile
OK, onda sam verovatno samo ja previše osetljiva kad je u pitanju petljanje s očima... Big Grin
ma daaaj ajde da su bar pokazali kako vade oči čuje se samo vrisak i malo krvi frca i to je to T_T, al sve u svemu super epizoda Big Grin
Ne znaš ti kako sam ja osetljiva na čeprkanje s očima. Big Grin (A ironija je da već nedelju dana imam blaži slučaj subkonjunktivalnog krvarenja.)

p.s. Mada iskreno govoreći, ja jesam prilična pi*kica kad su scene nasilja u pitanju. O hororu da ne pričamo. XD

Ali slažem se, super epizoda. Smile
što mislite kad će novi filleri ?
Posle ovog fighta.