AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto [Anime]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Evo novog OP majstori iz FLOW!-a jos jednom su napravili sjajnu stvar http://www.youtube.com/watch?v=Iu576yPqx...re=related Big Grin
(2009-10-09, 21:03)Last Exile Wrote: [ -> ]Evo novog OP majstori iz FLOW!-a jos jednom su napravili sjajnu stvar http://www.youtube.com/watch?v=Iu576yPqx...re=related Big Grin

Dobar im je ovaj novi opening Smile prikazuje dve velike borbe koje nas očekuju Smile

ali nisu oni loši toliko mislim da su uradili jedan dobar opening i za Bleach
Ja sam njihov veliki fan a radili su hitove za mnoge anime od Naruta preko Eureke Seven do Code Geass zaista su sjajan bend FLOW! rules Anime
dobar je OP ali ne svida mi se jer prikazuje dijelove iz borbi sta ce tek bit, no to je cesto tak zato ja i preskacem OP vecinom u svim animeima
Eh ja redovno citam mangu tako da mi ovi spoileri i ne prave frku.Volim ovakve openinge jer te mame da nastavis sa redovnim gledanjem.
ovaj op mi se svidja pravo, svaki trenutak u kojem jiraiyu sad vidim je kao Bogom dan
A morao bih dodati da nam ova sezona ( 25-26 ep) tj bar po ovom op treba prikazati dva bitna dogadjaja Sasuke-ov finalni obracun sa Itachijem ( i istinu koju treba da otkrije ) i nazalost Ero senin-ov "odlazak" u legendu pa tamo negde na prolece ( april) vidimo opet neku filer sezonu. Ovako bih bar ja voleo da se desi.

@Shimako

Jeste ovo je poslednji put da ga gledamo
moguce da nece filera bit ni tad, ipak je oko 120 chaptera razlike izmedu mange i animea, no nemoras brinut, nece sigurno bit filera prije kraja zavrzlame s itachijem jer svaki put kad su poceli fileri je anime doso do dijela da se naruto vrati u konohu, a sljedeci put kad ce naruto krocit u konohu je nakon itachija Anime
ja nevolim filere bas, bar ne ove zadnje.. kad sam vidio one sa onim likom sto isto kyuubia ima u sebi pozlilo mi je, prvo radi tog lika, suna ja mislim da se zove, pa onda radi one 4 ninje sto su srusile konohu koda nista nije u njoj...
(2009-10-09, 23:40)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]moguce da nece filera bit ni tad, ipak je oko 120 chaptera razlike izmedu mange i animea, no nemoras brinut, nece sigurno bit filera prije kraja zavrzlame s itachijem jer svaki put kad su poceli fileri je anime doso do dijela da se naruto vrati u konohu, a sljedeci put kad ce naruto krocit u konohu je nakon itachija Anime

Da frog tome se i nadam mada se ja nikad nebrinem kad su u pitanju ovi maratonski naslovi posto sam uvek korak ispred njih Wink Kad bih imao priliku da se sretnem sa Kishimotom imao bih par "zustrih" pitanja na racun nekih njegovih odluka pogotovu one u vezi sa "odlaskom" dobrih likova. Inace sam vrlo tesko podneo ( sa knedlom u grlu i sa suzama u ocima ) one poslednje chaptere sa Jirayom a mogu da zamislim kako ce mi biti tek kad vidim u animiranoj varijanti Sad