AnimeOverdose Forum

Full Version: Šta je One Piece?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Čitajući temu Misterije OP palo mi je na pamet šta bi mogao biti One Piece.

Mislim da to nije blago to jest bilo kakav predmet.
Gold Roger je rekao da je sakrio celo svoje blago na neko ostvru Bogu iza nogu XD ali nije rekao ništa u vezi One Piece nego se to podrazumeva. Takođe u anime još ni jednom nije bio opis šta bi OP mogao biti, nego samo da ga ljudi traže zbog slave. A svi znamo da su deca najveće blago, pa porodica, prijatelji... Tako da je za Gold Rogera najveće blago bila njegova posada (prijatelji). Takođe je rečeno da osoba koja nađe One Piece da će postati Kralj pirata a to se postiže sa posadom (prijatelji) a ne nekim predmetom... Do kraja sveta se ne može stići ako niste svi složni, bolje da se izrazim nakame koje bi dale život za druge. I kada na kraju anime stignu na ostvro sa Roger-ovim blagom svi će do tada odraditi svoje nazovimo ih questove a Lufi će skontati da je još odavno našao One Piece. To jest da će morati da se preda Kobiju kako bi i on mogao da ispuni svoj san...

Ovo je neko moje mišljenje...
Zanimljiva ideja, ali sumnjam da ce to Luffy da uradi. Nije on takav tip. [spoiler]Ipak je on Dragonov sin. Anime[/spoiler]
Anyway ja mislim da ce da nadju prazno ostrvo ako ikada tamo stignu.
Nije baš rečeno da ko nađe One Piece da će da postane Pirate King već koliko se ja sećam tako su samo prozvali Rogera Smile ali se slažem da će pre kraja svi uspeti da ostvare svoje snove, to sam skoro siguran, samo nemora Luffy da se preda Kobiu da bi Kobi ispunio svoj san, on samo želi da postane Admiral, to je sve, ni jedan od ova tri admirala nije uhvatio Rogera, ni ništa slično, čak nisu ništa uradili nekom od onih četvoro (troje), bar ne nešto što mi znamo, jer oni su još uvek na vlasti Smile
E i ja sam razmisljao cesto o tome sta je to One Piece...ne mogu ni da nagovestim sta je, Oda je napomenuo nakon 250 epizoda ponovo one piece sa Rayleighom, cisto da ljudi ne bi zaboravili na to Smile ako bi posmatrali da je One Piece neki predmet, onda sam probao da zamislim, sta cuva taj predmet kad ni Marinci, Admirali i mnogi drugi jos nisu uspeli da ga pronadju Smile
Jako malo se zna o devil fruit-ima, moguce da je One Piece nesto vezano za njih.
Sta je One Piece?

Sa obzirom da je Luffy-jevo najvece blago njegov sesir, ne bih me cudilo da je One Piece ustvari neki sako, majica, casa ili noz od Gol D.-a. XD
(2010-07-25, 19:48)alex5ko Wrote: [ -> ]Čitajući temu Misterije OP palo mi je na pamet šta bi mogao biti One Piece.

Mislim da to nije blago to jest bilo kakav predmet.
Gold Roger je rekao da je sakrio celo svoje blago na neko ostvru Bogu iza nogu XD ali nije rekao ništa u vezi One Piece nego se to podrazumeva. Takođe u anime još ni jednom nije bio opis šta bi OP mogao biti, nego samo da ga ljudi traže zbog slave. A svi znamo da su deca najveće blago, pa porodica, prijatelji... Tako da je za Gold Rogera najveće blago bila njegova posada (prijatelji). Takođe je rečeno da osoba koja nađe One Piece da će postati Kralj pirata a to se postiže sa posadom (prijatelji) a ne nekim predmetom... Do kraja sveta se ne može stići ako niste svi složni, bolje da se izrazim nakame koje bi dale život za druge. I kada na kraju anime stignu na ostvro sa Roger-ovim blagom svi će do tada odraditi svoje nazovimo ih questove a Lufi će skontati da je još odavno našao One Piece. To jest da će morati da se preda Kobiju kako bi i on mogao da ispuni svoj san...

Ovo je neko moje mišljenje...

Aludirao si na "Alhemicara" od Koelja Big Grin haha
alex: dobra ti je ideja

sasvim je moguce da ce tako bit na kraju, iako koliko sam ja skuzio taj one piece je to neko oruzje od prosle civilizacije, iako moglo bi ispast na kraju da nije rijec o oruzju vec necem totalno drugom pa je to roger nazvo one piece

jer vec smo vidjeli da je roger znao taj jezik i da je pratio sve te natpise na rusevinama, vjerojatno je i otkrio o cemu se tocno radi i sto tocno skrivaju
(2010-07-25, 21:27)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]jer vec smo vidjeli da je roger znao taj jezik i da je pratio sve te natpise na rusevinama, vjerojatno je i otkrio o cemu se tocno radi i sto tocno skrivaju

Na ovo sam skroz zaboravio. Bilo ga je svega u par scena ali mislim da je ovo više deo questa od Robin...
hm posto sam tek kod 71 ep one piecea nemogu bas da postujem ovde ali zasto jednostavno bude staro klasicno zlato XD
Pages: 1 2 3 4