AnimeOverdose Forum

Full Version: Highschool of the Dead
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
[Image: 25132.jpg]

Quote:A mysterious, lethal disease is on the loose worldwide, resulting in a catastrophic death rate of humanity, and the increasing rise of attacks, caused by the living dead.

In Japan, several high school students and a school nurse have banded together to escape Fujimi High School shortly after it was attacked by zombies. The group now attempts to figure who or what was responsible for this plague, and in the meantime, attempt to survive the present apocalypse.

The story is initially narrated through the eyes of Takashi Komuro, one of the students who had survived in the initial outbreak

Godina: 2010
Epizoda: 12

Ongoing anime, izasla samo jedna epizoda do sad. Klasicna zombi infekcija u anime verziji. Smile Meni je ova prva epka bila dobra, samo sto je bilo previse ecchi scena za moj ukus. Sta vi mislite o ovom animeu?
Ne planiram da gledam iako je hvaljen sa svih strana... A
Posle odjavne špice ima još par minuta šta se dešava pa tek onda ide kraj.
Sva sreća pa me intresovala pesma inače ne bi ni video da iza ima još Big Grin
ja mislim da je ovo jedan od najacih animea koji sam do sada video animacija je za svaku pohvalu a vele lepo su rekli za HOTD its like a romero movie harme stiyle XD sve u svemu ide u moj anime of 2010 Smile
Slazem se sa exy-em anime mi se svidja, a animacija i izgled likova mi je super... Imam lepa ocekivanja o ovom anime...
Poceo sa gledanjem i smorih se k'o tigar od patetike. Animacija jeste lepa, ali mi je dizajn likova jako ruzan. Dzabe ogromne grudi kad su devojke ruzne ko... Oh i naravno, fanservice, fanservice. Disgusting. Previse sam ozbiljno shvatio prvu epizodu. Trebao sam da pocnem da je gledam ocekujuci komediju... D:
No, idemo dalje, nadam se da ce nesto ispasti od ovoga.
Devojke su ti ruzne? 0.o Meni izgledaju odlicno...Inace za sada dosta dobro, samo neka nastave ovakoAnime
Meni je anime ekstra ali animacija (da i crtez) su ocajni...i da sagara ako ocekujes nesto ozbiljno ovde well bolje preskoci ovaj anime Wink Inace 13 epizoda nije lose procitati i mangu po kojoj je radjen anime ima 6 volume-a (za sada) ali upozorenje ovde je isti fazon kao i sa Hunter X Hunterom...manga pravi velike pauze tj autori isto kao i Hunter ali definitivno je vredno cekanja (ko hoce da cita skolsku zezanciju sa zaombijima)Smile
Meni su crtezi super... Ne znam sta vam smeta...
Ni ja ne razumem što svima smeta crtež i animacija... Svi očekuju da će svaki sledeći anime da donese evoluciju što se tiče crtanja i animacije O.o
Pages: 1 2 3 4 5 6 7