AnimeOverdose Forum

Full Version: Highschool of the dead -> BG-Anime team [zavrseno]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: hsotd.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: Ongoing (12?)
Žanr: Akcija, horor, shounen, ecchi
Studio: Madhouse
Godina: 2010
Opis preuzet sa: Anidb.net

Širom sveta se proširila smrtonosna zaraza koja pretvara ljude u zombije. U japanu, nekolicina učenika Srednje škole Fuđimi, kao i školska doktorka, skupili su se zajedno kako bi preživeli aktuelnu apokalipsu. Priča prati Takaši Komuroa, jednog od učenika koji je preživeo u prvobitnom izbijanju zaraze.

Promena plana,
ne radim ja, radi BG-Anime Smile
be tr00, be ongonig

ali baš ako noćeš da tupiš i da se za prevod čeka po mesec dana, onda sačekaj neku bolju FS grupu
sup Anime jedva čekan
Slazem se sa Ronorom ovo za sada su prilicno slabe fan sub grupe ali problem je taj sto je anime vec lincenciran pa mozda i nece biti boljih prevoda sve do izlaska DVD verzije. Inace anime je dobar ali je animacija slaba (bar po mom misljenju i ukusu) Smile
(2010-07-05, 13:47)Roronoa Zoro Wrote: [ -> ]be tr00, be ongonig

ali baš ako noćeš da tupiš i da se za prevod čeka po mesec dana, onda sačekaj neku bolju FS grupu

tebi ako se ne svidja sto "tupim" nemoj da cekas prevode i resen problem Smile
ongoing je preporučnjivo da se radi u hodu, a kada je serija završena tu nije bitno.

a ja ako čekam tebe ili nekog drugog na prevod ja ne bi ništa gledao (bez obzira na tip), tako da tu problema nema

ps: možda je reč grupa, ali nisam želeo da te uvredim, tako da sry
To Peglo careBig GrinBig GrinBig Grinkonačno neki dobar zombi anime. Video sam trailere i meni izgleda odlično. Zombi su nacrtani odlično tako da nemam neke primedbe i ne vidim da je nešto loša animacija a konačni sud ću dati kada pogledam ceo serijal.SmileSmileSmileSmilene odustaj.
doslo je do male promene, Bg-anime je uzeo da radi ovaj naslov, a ja sam bio mnogo dobar pa sam odustao i prepustio njima, pa cemo videti kako ce da ispadne, jbg, nadjite mi nesto drugo sto je ongoing a ovako nekakvo i bacam se na posao Smile