AnimeOverdose Forum

Full Version: Tengen Toppa Gurren Lagann (preuzeo Axela)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: 7808.jpg]
Zanrovi: Akcija, Komedija , Mecha, Pilotirani Roboti, Post-apokalipsa, SciFi, Shonen, Transformišući roboti

* Studio : Gainax

* Godina: 2007

* Broj epizoda: 27 epizoda

U dalekoj budućnosti ljudi žive pod zemljom, grupisani u selima. U jednom takvom selu mladi decak po imenu Simon provodi svoje dane kopajuci, da bi selo moglo da se siri. Jednog dana prilikom kopanja nalazi jednu malu busilicu i nesto sto lici na veliku glavu. Prilikom jednog od brojnih zemljotresa tavanica sela puca i u selo upada veliki robot -Ganmen. Za njoim stize jedna mlada devojka po imenu Joko. Posle kratke i uzbudljive borbe Simon, njegov samonazvani brat Kamina i Joko izlaze na povrsinu uz pomoc te male busilice i robota u obliku glave sto je Simon pronasao. To je samo pocetak avantura koji ih ocekuje
Auuuu sta je ovo poslednjih mesec dana se radi punom parom... ;D
Jos kad bi svaki clan AO foruma prevodi nesto, pa ovo bi bio... ne znam kako da opisem. XD
Samo napred!
Srecno. Smile Primetio sam da svi hvale ovaj anime, pa cu ga, iako nisam mecha fan, kad zavrsis prevodjenje mozda i odgledati. Smile
Nisam ni ja mecha fan ali ovo sam progutao za 2 dana, prvi dan sam zaglavio do 3 ujutru a taj dan sam imao kolokvijum Wink
Najbolji nacin za opisati ovo bi bio mecha ekvivalent DBZ-a, mada je TTGL premasio i DBZ po preterivanju
Po preterivanju da. I to ne samo TTGL, vec i njegovi fanovi.

Anime je osrednji. Dobar je kao zabavica, ima par lovable likova, ali ostalo je generican Shounen. Imas grupu otpadnika koji oce da potuku jaceg, pa kad uspeju, pojavi se jos jaci.
samo napred anime izgleda ok
To mi reci... znaci i ti si drogeras bio ta dva dana kao i ja... dobro ja sam ga sprzio za jedan dan i mogao sam da stradam, posto sam ga gledao od rane zore do kasno u noc, a onda sam izasao do mags i nisam mogao da napravim presek izmedju realnog sveta i animiranog! XD
Samo da javim da sam uveliko preveo dve epizode, planiram da nastavim do kraja. Ne znam koliko ću brzo prevoditi i često kačiti, ali kako koju epizodu završim - ja je šaljem. Smile
Ja cu poceti da prevodim ovaj anime.
Pages: 1 2