AnimeOverdose Forum

Full Version: Evangelion 2.22 - You Can (Not) Advance [završeno]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: 222logo.jpg]

Tip: Film (OVA)
Trajanje: 110 min
Žanr: Akcija, SciFi, Mecha
Autor: Anno Hideaki
Studio: Khara
Godina: 2009 (Theatres), 2010 (Blu Ray)
Sub grupa: UTW-THORA
Vise informacija: AniDB

*Drugi od četiri najavljena filma projekta "Prerada Evangeliona".
*Oznaka 2.22 znači da je u pitanju Blu-ray izdanje. Film koje se davao u bioskopima ima oznaku 2.0. U pitanju je isti film.

Mari, novi pilot, pridružuje se jedinici NERV-a u nastojanju da odbrane Tokio-3 od Anđela, dok se bliži Treći udar, katastrofa koja bi, ukoliko se desi, promenila sudbinu čovečanstva.
nisu isti, jer BD izdanje ima bonus materijal/scene. nisam pratio tvoj/vaš rad pa ne mogu da sudimo kvalitetu prevoda, ali ovaj ću svakoko overiti kada bude postavljen
Jesi li poslao prevod za prvi film? Nema ga za skidanje.

Konačno da i ja pogledam Evangelion XD

Da li su izašla sva 4 filma pa se sada čekaju Blu-ray izdanja?
Jesam, mada upravo ga sada pregledavam ponovo i pravim sitne estetičke izmene. Poslaću ga vrlo uskoro. Treći i četvrti film još uvek nisu izašli u bioskopima, pretpostavljam da će izaći negde iduće godine (dobro je to da će se oba filma dati od jednom). Što znači da ćemo morati da sačekamo na njih :/
Čekaj, alekso, gledaj prvo seriju i End. Ubacio sam u kju 20-24, biće okačeno na sajt. Skoro gotovo.
I ja mislim da je bolje da prvo pogledaš seriju, ako imaš vremena. Filmovi, iako dosta slični, ipak su drugačiji od serije. Nije u pitanju prepričavanje serije već prava "prerada" kao što su i najavili Smile
OK! Mislio sam da je ovo skroz isto kao i serije samo da su ga uradili u HD, naravno nove animcije, crteži, glasovi, zvukovi... Da privuku novu publiku kojoj stari Evangelion ne izgleda dobro pa ga zato izbegavaju.
Je l' se prvi film zove: You are (not) alone?
^ da, tako je. Njegov link u Najavama:
http://www.anime-overdose.com/forum/show...p?tid=2828
Taman ću da odgledam oba dela kad prevedeš i ovaj drugi Smile
Pages: 1 2