AnimeOverdose Forum

Full Version: Džamabus
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Kada kačimo naslove, kačimo ih za sve pare, ništa na sitno. Kao što smo već i navikli, autori vredno rade ka kompletiranju serija koje su uzeli da prevode.

U ovom izdanju imamo autore: Knez Miloš, Sai, Devil, Čoča. Bilo bi ih još, sam su neke stvari trenutno na proveri.

Toradora ep. 09 - Knez Miloš
K-On!! ep. 02 - Knez Miloš
Fullmetal Alchemist: Brotherhood eps. 31-34 - Čoča
Heroman ep. 03 - Devil
Kuroshitsuji eps. 07-09 - Sai

[Image: toradora.jpg] [Image: k-on2.jpg] [Image: fullmetal_alchemist_brotherhood.jpg] [Image: heroman.jpg] [Image: kuroshitsuji.jpg]
pohvale za fullmetal alchemist Big Grin E na jednoj stranici gdje redovito stavljaju linkove za nove epizode, ima i neka OVA, dvije epizode "The Blind Alchemist"... To neka treća verzija fullmetala ili što?
OVE full metal alchemista su ti ako čitaš mangu, oni side story na kraju volume-a. Ima onaj o tome kako je Riza uzela onog psa, Blind alchemist i tako to, zasad nisu svi animirani al valjda budu.
Kačiću, barem, po 4 epizode svakog ponedeljka, a OVA (specijale) krećem čim sustignem anime.
Za sad su izašle epizode :
-"The Blind Alchemist"
-"Simple People"
-"Tales of the Master" (kad izađe Vol.09)
Sve ću prevesti, bez brige, a ja se izvinjavam što ne stižem više, ali škola je stisla, pa zato. Wink

Edit:
Setio sam se i onih "4koma" epizodica, a nabavio sam od vol.1-4 i vol.6. Tako da, ako ko šta nađe pored toga, neka mi javi na PM, pošto "Aniplex" briše čim svane na YouTube-u.
Svaka cast, samo tako nastavi!
Go, Team AnimeOverdose, Go!