AnimeOverdose Forum

Full Version: Mange
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Evo nam još malo mange na sajtu, da ne ispadneda je manga talas bio kratkotrajan.

U pitanju su dva naslova legendarna manga Ashita no Joe, kao i urnebesna komedija Golden Boy. Autor prevoda sam ja, tako da se nadam da će da vam se svidi.

[Image: ashita_no_joe.jpg] [Image: goldenboy.jpg]
Mislim da je "se" u "Hoću da se vi klinci vodite računa o svom ponašanju!!!" suvišno.
I baš me bio istripovao prvi chapter Ashita no Joe pošto ja sve čitao sa desna na levo a ono treba obrnuto Smile
Ashita no Joe...klasika me like it :love:
Nikad čuo za Ashita no Joe XD
O čemu se radi, ima li i anime?
@Knez: Ispravljeno!!! Provuklo se u ispravkama kada sam citao drugi put. A sa levo na desno, takve sam skenove nasao, od 10 epizode krece sa desna na levo.

@Lasty: Zvucis ko Lena! Big Grin

@Alex5ko: Iskreno, i ja sam prvo igrao igru Ashita no Joe na mameu kao lud, a onda sam saznao da je radjeno po mangi. Mogu da ti kazem da je to preteca Hajime no Ippo. Prati razvojni put ulicnog kavgacije do pravog boksera. Manga je iz 70 i neke, a anime iz 80 i neke, ako se ne varam! Big Grin
(2010-03-31, 22:13)GoKu Wrote: [ -> ]@Knez: Ispravljeno!!! Provuklo se u ispravkama kada sam citao drugi put. A sa levo na desno, takve sam skenove nasao, od 10 epizode krece sa desna na levo.

@Lasty: Zvucis ko Lena! Big Grin

@Alex5ko: Iskreno, i ja sam prvo igrao igru Ashita no Joe na mameu kao lud, a onda sam saznao da je radjeno po mangi. Mogu da ti kazem da je to preteca Hajime no Ippo. Prati razvojni put ulicnog kavgacije do pravog boksera. Manga je iz 70 i neke, a anime iz 80 i neke, ako se ne varam! Big Grin

@ Goku
Pa da eto kako nasa veza pocinje da utice na mene Toungue

@Alex5ko
Sve sto rece Goku samo uz dodatak da je manga sa kraja 60th i da ima 25 toma, takodje ima i dve anime adaptacije jedna od 79 i jedna od 47 epizoda + anime film Smile
Adriaaaaan!
Roooocky!
Adriaaaaan!

To je jedina klasika za koju ja znam. Big Grin

Šalu na stranu, Ashita no Joe me zanima još otkad je pomenut ovde. http://www.onemanga.com/Bakuman/3/11/

Nego, GoKu, kako ti se čitaju ovi fajlovi? Ja im obično promenim ekstenziju u zip, povadim slike i iščitam tako, ali me interesuje je li ima neki lakši način? Smile
"The requested URL /manga/[animeoverdose]ashita_no_joe_v01_c002.cbz was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

Kaze to za obe.
Desilo se ono sto nije trebalo da se desi, hosting provajder nam je pobrisao sve fajlove na nalogu, posto zauzimamo previse mesta na UNLIMITED nalogu. Videcu da prebacim mange na jedan drugi nalog.

Ashita no Joe mange, trenutno rade za skidanje! Trenutno sam u fazi kukumakanja da nam dozvole makar da deo media fajlova drzimo na hostingu!

Sad
Hehe svaka cast za sve ovo...bas ih izvlacite iz naftalina...go go old school Anime ali ono sto mi je najlegendarnije medju ovim postovima jeste novi nadimak LASTY heheh sad sam se bas fino ismejao Smile
Pages: 1 2