AnimeOverdose Forum

Full Version: Nova serija i stara nova serija :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Knez Milos je neumoran i salje jos dva prevoda za Nodame Cantabile: Paris Hen seriju kao i prevod prve epizode Toradora serije.

Dodatak: Masaki je poslao prevod za 11. epizodu Code Geass serije Wink
Dodata 2: Zaraki Kenpachi je poslao jos jedan novi prevod za Naruto Shipuuden kao i prilagodjenu verziju za paket epizoda 01-02 za istoimenu seriju Wink

Nodame Cantabile: Paris Hen - eps. 10-11 Autor knez Milos
Toradora - ep. 01 - Autor Knez Milos
Code Geass - ep. 11 - Autor Masaki
Naruto Shipuuden - eps. 01-02 (prilagodjene), 121 - Autor Zaraki Kenpachi
[Image: nodame_cantabile_paris_hen.jpg] [Image: toradora.jpg] [Image: codegeass.jpg] [Image: shippuuden.jpg]

EDIT: Sa ovim prevodima Knez Milos trenutno ima 99 odradjenih i 19 ga deli od top liste Wink
Ala je ovo bilo brzo.....pre manje od 5 minuta sam poslao prevode!
Svaka čast!

Želeo bih da iskoristim priliku da najavim da ću sada da otpočnem da
prevodim Shippuuden od 12-69 epizode, pa potom od 73-93!(dakle popunjavam "rupe"), s tim što ću prevode koji nisu na srpskom(3-10 epizode)
negde usput prilagoditi na srpski.
Kada sve to uradimo......onda nastavljamo dalje....od 120-tih epizoda pa do tekućih......Eto toliko od mene!

Veliki pozdrav...i čestitam Knezu Milošu na napretku ka top 5 listi!
bravo ljudi
svaka čast miloše
Hvala, hvala Smile
Ovo je tek pocetak mog plana da postanem sultan umesto sultana XD

Mada realno, vise nije toliki problem stici do tog petog mesta na listi, koliko verujem da ce biti problem odrzati ga uz sve ove prevode koji pristizu svakodnevno. Tako da svaka cast celoj Anime Overdose zajednici.

P.S. Zaraki Kenpachi je poslao Naruto Shipuuden, a slicica vam linkuje na obicnog Naruta
P.S.S. Takodje, Nodame Cantabile: Paris-hen je zavrsen ovime (neobican broj epizoda, 11), a nije u kompletirane serije. Ć ć ć ć.... Big Grin
P.S. Ispravljeno! Big Grin
Sugee! Big Grin Svaka čast svima!

Pogotovo me raduje to što je Zaraki najavio! Neka je sa srećom! Big Grin
(2010-03-15, 14:33)Y3llah Wrote: [ -> ]Sugee! Big Grin Svaka čast svima!

Pogotovo me raduje to što je Zaraki najavio! Neka je sa srećom! Big Grin

Hahahahahah, nismo ni sumnjali da je drugacije! Big Grin
Awwwww, Shy
Shvatiću to kao kompliment. Big Grin
Svaka cast narode =)