AnimeOverdose Forum

Full Version: Den Braun
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Sta vi mislite o Den Braunu ( moj omiljenom piscu)? Mene najvise odusevljava njegov nacin razmisljanja i postavljanju zamki u koje se love citaoci njegovih knjiga... Svaka knjiga Dena me je odusevila i ostavila bez daha...
Procitao sam sve tri (za sad) knjige sa Robert Langdon-om kao glavnim protagonistom da da Angels & Demons, The Da Vinci Code, The Lost Symbol dok ostale njegove knjige jos nisam procitao. Covek definitivno zna da pise i da zagolica covekovu mastu i ako mu dosta kriticara i nije bas naklonjeno meni se dopada njegov stil pisanja (cesto koriscenje likova iz njegovog personalnog zivota)...sve u svemu zanimljiv pisac Smile
Onako Smile Meni se više sviđa, a u istom fazonu je, Ketrin Nevil Smile Preporučujem Magični Krug, fina knjižica Smile A sličan fazon kao Den Braun Smile Mada, generalno, nije ni on loš Smile
Ako nas glavni kriticar kaze da je Den Brown ok onda je OK Smile da dobraj pisac veoma interesantan i mastovit Big Grin
On je izdao 5 knjige...
1. Andjeli i Demoni
2. Da vincijev kod
3.Digitalna tvrdjava
4.Tacka prevare
5. Izgubljeni simbol
Quote:od kojih ti nisi procitao ni jednu !!!
najbolja je A&D nema bolja!!!
posle toga ide izgubljeni simbol Love

Warn.
Ja sam procitala Da Vincijev kod i Andjeli i demoni.
Svidele su mi se obe. Nisam se odusevila, ali svidele su mi se. Smile
Pokusao sam procitati simbol ali nije mi sjeo. Koliko vidim ljudi ga strasno vole ili preziru. Sredina je rijetka.
Dobar je Braun za citanje na plazi ili na odmoru... Avantura+triler+misterija+ teorije zavere... Ma, sta vise mozes da trazis? Smile

Mada, iskreno, mislim da su knjige lisene neke dublje karakterizacije, a samim tim i "umetnicke vrednosti"...

Btw, ja sam citao Angels & Deamons i The Da Vinchi Code pre par godina (kada se digla sva ona prasina oko knjiga), nisam nista drugo citao od njega, tako da je moje misljenje bazirano na tome...
Mišljenje je tačno, mada sam ja još pored toga digitalnu tvrđavu pročitao Big Grin
Pages: 1 2