AnimeOverdose Forum

Full Version: Hajime no Ippo: The Fighting/New Challenger
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Haahah sad si shvatio the coolnes of my avi... Kad zavrsisi to moras da predjes na mangu... Razbija...
manga je odlična, ali Morikawa počinje malo da davi
@Alex5ko: Koji su ti utisci drugog serijala, jesam li pogresio u poredjenjima sa prvim?
Nisi u pravu. Meni te 2-3 scene nisu smetale. Na isti fazon prikazuju i kada Ippo radi Dempsey Roll. Scene kada Takamuru za vreme nokdauna za leđa dižu kao duhovi... Tada je Takamura već dobio poprilično batina i to su neki njegovi tripovi.

Utisci. Isti kao i kod prvog, odlično! Mada ne može ovo da se deli na prvi drugi serijal pošto prati mangu samo su anime snimali iz više delova. Ako se ne varam uskoro treba da krene snimanje trećeg serijala.
nzm gde si to video, ali bilo bi super da je tačno
(2011-10-27, 20:09)Roronoa Zoro Wrote: [ -> ]nzm gde si to video, ali bilo bi super da je tačno

+1

Takođe se slažem sa alex5ko vezano za preterivanje ili kako si već to nazvao Eleran Smile
Meni druga sezona bila znatno bolja baš zbog tih scena!
Meni bas ta preterivanja nisu legla, tako da mi je bolja prva sezona, ali dobro, daj boze da izadje treca pa cemo da vidimo sta biva dalje Smile
(2011-10-27, 20:09)Roronoa Zoro Wrote: [ -> ]nzm gde si to video, ali bilo bi super da je tačno

Gledao sam na YT neke isečke i neki likovi su komentarisali da treba da dođe novi Ippo i da jedva čekaju. Ovo je baš proveren info XD

Elerane čitaj mangu, danas sam počeo i manga je dosta dobro urađena Big Grin
Ima i na ANN-u clanak gdje je Takamurin voice actor rekao da ce biti trci dio, no sad koliko je to vjerodostojno vidjet cemo.
tako je pričao i za drugi, što znači da su velike šanse. ali sugurno ne pre proleća 2012
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8