AnimeOverdose Forum

Full Version: Hajime no Ippo: The Fighting/New Challenger
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Zahvaljujući Sainim prevodima uzeo sam da gledam Hajime no Ippo. Za 3 dana sam pogledao 28 ep i mogu reći da je anime odličan! Očekivao sam nešto sasvim drugačije od ovoga. Mislio sam da će pola vremena biti u školi šta radi i tako te ne bitne stvari ali ovde je samo trening, trening, borbe... Takođe odnos 4 glavna lika je urnebesan XD
Mene je anime kupio od same prve epizode i znao sam da ce biti dobar, svaku epizodu sam gledao sa iscekivanjem i humor i sam odnos medju likovima je fenomanalan, davnih dana sam se slozio da Sagara i ja nemamo ni priblizno slican ukus po pitanju anima, ali boze moj, ako mu se ne svidja, zato cu ja crvenim slovima (kad naucim kako XD) da govorim:
This is awesome anime! Big Grin

Izuzetak je druga sezona u kojoj su poceli da ubacuju one fore slicne eyeshield sa onim poredjenjima trci kao stampedo (sa sve crtezom stampeda u pozadini) to mi je krajnje nepotrebno i retardno za ovakav naslov koji je odudarao od toga od samog pocetka, i ona scena sa rukama i ortacima koji ga dizu (like fu...ing angels), na to sam popizdeo i rekao fuck drugu sezonu, gledajte prvu i ne zalazite u drugu vec ostavite anime tako i nece vam se pokvariti utisak...
Znači da ne gledam dalje od 28. ep XD
Ma jok, prvi serijal je fenomenalan i ima pricu koja je zavrsena (bar po meni) jedino sto meni nije nesto preterano legao drugi serijal zato sto mi je prvi bio bruka bolji, ne znaci da je drugi los, isto vazi i za Kaiji, prvi mi je bio extra, drugi vec slabiji, ali oba su dobra...u svakom slucaju, udri bar prviSmile
oba gledaj, ono što Eleran navodi su stvari koje njemu smetaju. Kaiji 2 je takođe odličan.
@Zoro: Kaiji 2 sto se tice prve price nemam ama bas nikakve zamerke, sve je taman, ali druga prica je se previse oduzila, mislim na onu sa pachinko, isto i vazi za Ippo, prvi deo drugog serijala je bio odlican, finale, tacnije poslednja borba u drugom serijalu mi je pokvarila kompletan utisak...
jeste malo oduženo, ali tako je i u mangi bilo (Kaiji), dok u Ippo-u jeste rastegnuto + ladno su izbacili jedan od najboljih delova. ali o5 svakom kome se bar malo dopao prvi deo bi trebao da pogleda i nastavak.

manga spoiler
[spoiler]šta onda da se kaže za Ippo vs Woli borbu ili Mijata vs Randy[/spoiler]
U svakom slucaju da izadje i dodatno nesto od ippo obavezno bih pogledao, prvi serijal sam slistio za 4-5 dana u cugu, drugi je imao odlicnih momenata takodje, kazem, samo ta poslednja borba da je malo, samo malo bolje odradjena bio bi na vrhu kao i prvi serijal...
Nakon prvog serijala pogledaj film i OVA-e, pa tek onda New Challanger. U mangi su borbe fakat preeerazvucene, no to je manga, u anime-u se to da prilagodit da bude krace.
Hehe otkad nisam cuo tu rec fakat Smile bas volim tu rec Smile nisam mangu citao, nekako mi se ne da da citam mangu kad odgledam anime necega, ali mozda i dam sansu u skorije vreme, a ova i film cu definitivno odgledati...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8