AnimeOverdose Forum

Full Version: Gundam...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
alex83 Wrote:Imam ali nisam gledao Sad nema se vremena, mogu pogledati prvih 5-10 ep pa ti javiti za 2-3 dana. Mada je to samo uvod.
Nemoj se muciti .....odgledacu Smile pa sta bude,i onako sad nemam nista dobro za gledanje,a gundam 00 moram da cekam Sad shmrc
Ocekujem da bude dobar film ali pitam se ko bi mogao da im bude potencijalni protivnik u Destiny su zemaljske snage skroz unistene...
Možda dođu vanzemaljci, sećaš se u SEED-u onog ogromnog fosila sa druge planete, ko zna možda nastane novi serijal, a možda budu neki pobunjenici ili tako nešto pa ih unište za sat vremena. Jako mi čudno što je Kira u ZAFT-u. Kontam da je SEED najpopularniji Gundam čim su mu pravili Desteny a sad i ovaj film.
Moguce da su neki pobunjenici,ako su sad svi u ZAFT-u,mada mozda se zemlja ponovo usprotivila...ko zna,uglavnom bice to dobar film.

A da poceo sam da gledam Turn A Gundam,i mogu reci da je ono naruznije nacrtan Gundam,
I mene je iznenadilo kad sam video da ce Kira biti u ZAFTU pored silne golgote koju je prosao Arthurn u Destiny, e da jos jedna novost Lacus ce biti ( ne znam tacan naziv ) glavna za okruglim stolom kod kordinatora a pored nje ce takodje biti Izak i Diarka u tom krugu...

I to sto kazete jos uvek mogu da smisle neke potencijalne protivnike...navijam za marsovce Big Grin
Sumnjam da ce biti ikakvih velikih protivnika, ipak ce to biti film (cca sat i pol) koji ce zavrsiti tu pricu.
Nadam se da vi ste sto se gledali Destiny da ste odgledali i onu dodatnu epizodu gde se na kraju Kira I Shin konacno upoznaju...
Antropos Wrote:Nadam se da vi ste sto se gledali Destiny da ste odgledali i onu dodatnu epizodu gde se na kraju Kira I Shin konacno upoznaju...

Koju dodatnu ep, 51? Ili je to neka OVA, jel traje 5 min kao ona ep posle SEED-a šta se dešava ili ide normalno 20 min?
Epizoda je 95 % identicna kao i zadnja u Destiny sa nekim dodatnim ubacenim scenama, kao npr kada Kira ide da ubije onog glavnog sa pistoljem u zadnjoj epizodi on je sam, medjutim u toj dodatnoj Arthurn se nalazi iza njega i jos neke sitnice...epizoda ne traje nesto puno duze od originalne...
Antropos Wrote:Nadam se da vi ste sto se gledali Destiny da ste odgledali i onu dodatnu epizodu gde se na kraju Kira I Shin konacno upoznaju...

Naravno, u biti imaju dvije, ali kraj je slican.

@alex83, jedna je OVA (u njima ima par izmjena, kao sto je Antropos napisao) mi se cini, druga je kao zadnja epizoda sa dodatnih 5 min.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7