AnimeOverdose Forum

Full Version: Dante's Inferno (2010)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Utisci?
Ja jos nisam pogledao ali sad cu za koji sat. Big Grin
skidam trenutno pa javim kad gledam, nego jel to radnja iz igrice koja ce doc kojim slucajem???
Devil sto nisi stavio neku sliku i pricu...!!!???
eto gledo sam i meni je super, samo mi kraj nije bas najjasniji, sad jos vise iscekujem igricu...
Da dobar je, svideo mi se. Big Grin
I ne bih je preporucio nekom ko ima ispod 16 godina.
Apsolutno se slazem sa Nine Tail Fox...stavi bar neki mali opis animea u ovoj temi da znaju ljudi bar otprilike da li da ga gledaju ili ne?
Da, mnogo je tesko da se ukuca Dante's Inferno anime u googleToungue
Nzm kakav opis kad je isto kao Bozanstvena Komedija - Pakao.
@hitsugaya toshiro/ Devil: Ne radi se o tome da li ces kucati u Google, wikipediju i slicno da bi proverio o cemu je rec, radi se o tome da kad otvaras novi post i novu temu, da das ipak mali kratki opis o cemu je rec, a ne pocinjes samo sa "Utisci?"
Dante's Inferno (2010) ...sta, Dante Aligijeri, Bozanstvena komedija-Knjiga? Anime? Ongoing? Zavrsen? Zanr? Komedija, horor, moze biti milion stvari, pogledajte malo druge postove,pa vidite da li u drugima ljudi stave evo vam wikipedija link pa citajte ili se potrude bar 2, 3 reci da napisu o onome o cemu postuju...simple as that....
haha
stvarno lol
shto je najbolje otvorio topic a nije ni pogledao josh tada
a kad je pogledao nije da je neshto vishe rekao Anime

i just love this Big Grin
Pages: 1 2 3