AnimeOverdose Forum

Full Version: Dante's Inferno (2010)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
(2010-05-12, 19:17)alex5ko Wrote: [ -> ]Još je u Avatar temi dokazano da nemaš svoje JA nego samo izigravaš papagaja tako da... odakle si odradio ovaj copy/paste? XD

No, no. Ja sam film gledao i ispljuvao jos pre nego sto sam procitao da treba da lici na Bozanstvenu komediju i da su ga radili razni animatori. Jedino sto sam znao je da predstavlja reklamu za igru. I istina je da se likovi nisu pretrgli pri placanju japanskim animatorima, a takodje je istina da je(sada sledi najbitniji deo) anime namenjen gejmerima(upravo tako) a ne onima koji gledaju anime jer mu fali sve sto bi jedan akcioni anime morao da ima. Razvojni tim je ulozio mnogo truda u reklamiranje igre(cak je organizovao laznu demonstraciju jer je igra o paklu), ali ovde je ipak omanuo. Posto imam samo PC, nisam igrao igru, ali sam procitao da je igra fail.... na nesrecu mnogih koji su se u nju nadali...
Još jedan copy/paste... Sad
(2010-05-12, 21:54)alex5ko Wrote: [ -> ]Još jedan copy/paste... Sad

Sad ti tako pricas samo zato sto ne shvatas da decko od 14 godina moze biti genije Smile
Bez zezanja, ja sam covek koji gine za originalnost i sigurno ne bi kopirao nekoga. Sto se anime tice, ne mozes da kazes da nisam u pravu. Da, da....
@Alex: jaooo koji sprd XD XD Sram te bilo Anime XD

@Nikola: mislin da si podcjenija poantu ovog animea... Anime Možda se od igrice očekuje da bude tabačina i da bude krvi i tako to... Al svako ko je pročita Pakao, mislin da je bija spreman da očekuje nekakvu psihodeliju, a ne akciju, jer nje praktički niti nema... Tako da... Mislin da si sa krivog gledišta promatra anime. A meni je i drago šta nije original... jer danas je teško biti skroz originalan... Jer da su uzeli ime Pakao i napravili nešto originalno, to nebi bilo to... :/ A ako si od pakla očekiva nešto originalno... Hm... ne znan šta da ti kažen... Možda san jednostavno precjenija tvoj *Q, oprosti Sad Sad
Ni ja nisam ocekivao tabacinu, ali nisam ocekivao ni da ce prica biti lose napisana. Ideja je ok, ali ti ljudi jednostavno nisu poradili na scenariju. Jednostavno su omanuli.
Za knjigu si prvi put čuo tek kada si video anime opise negde... I sada ti analiziraš nešto, upoređuješ... Ti si da prostiš na izrazu debil ako misliš da ovi tvoji postovi piju vodu kod ostalih na forumu. Iz aviona se vidi da imaš 2 stila pisanja. Jedan dečji kada nešto u kratko komentarišeš i onda ovo kopiraš od negde ili ti mama/tata, stariji brat/sestra napišu. Mada ko zna možda imaš dvojnu ličnost. A to da si genije pričaj negde drugde pošto realno vidi se da nemaš tri čuke o životu ni svetu oko sebe...
(2010-05-12, 22:06)alex5ko Wrote: [ -> ]Za knjigu si prvi put čuo tek kada si video anime opise negde... I sada ti analiziraš nešto, upoređuješ... Ti si da prostiš na izrazu debil ako misliš da ovi tvoji postovi piju vodu kod ostalih na forumu. Iz aviona se vidi da imaš 2 stila pisanja. Jedan dečji kada nešto u kratko komentarišeš i onda ovo kopiraš od negde ili ti mama/tata, stariji brat/sestra napišu. Mada ko zna možda imaš dvojnu ličnost. A to da si genije pričaj negde drugde pošto realno vidi se da nemaš tri čuke o životu ni svetu oko sebe...

LOL, radio sam test intaligencije pre dve godine i imao 118 bodova.
A sto se tvoje teoriije tice, necu da se trudim da te ubedjujem u suprotno jer ja znam i svi koji me dobro poznaju znaju, da ja NIKAD, ali NIKAD nikog ne kopiram jeeeer.... znas zasto? Zato sto me j***** boli uvce sta bilo ko misli o meni. I zasto bi se ja ovde pravio pametan ako me zabole za vvasa misljenja o meni? Da bi se dokazao dostojan foruma ili vas??
Jer pazi, ja sam rekao sta mi se ne dopada u filmu i tu je zapravo kraj. Nisam kao neki da kazem "ovo je budj" i ne obrazlozim zasto!
Pages: 1 2 3