AnimeOverdose Forum

Full Version: Narucivanje AO majica ;)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Dragi nasi clanovi, posto ste bili vredni i marljivi kako u izdradi dizajna majice tako i u glasanju za isti, na red je doslo ono pravo... da ispljunete tesko zaradjeni novac, sto svoj sto svojih roditelja kako bi sa ponosom nosili obelezeje sajta koji toliko volite i svakodnevno posecujete Big Grin A kada se uverite da je novac zaista tu, sibnite GoKuu jedan 3PM, ovaj PM i recite da vas upise za majicu, posto je akcija sledeca:

Majica ce kostati izmedju 650 i 700 dinara u zavisnosti od broja zainteresovanih, jer ako narucimo 10+ komada odjednom dobijamo popust od 10% Wink
E sad, za ljude koji nisu u mogucnosti da majicu pokupe licno, nemaju dodirnih tacaka sa BG-om ili nekim od nas odavde, trebalo bi da spreme i novac za postarinu ako bi hteli da im posaljemo, ako se desi da nas majice izadju jeftinije nego sto smo/ste platili, kursur ce biti vracen odnosno, mozda cemo moci da ga iskoristimo i za postarinu Wink

Ovde bacite pogled da vidite koja vam velicina odgovara
http://www.vizioshop.com/images/velicine.jpg

Zenske majice imaju u crnoj, crvenoj i beloj boji;
Muske majice imaju u beloj, crnoj, crvenoj, zelenoj, žutoj i plavoj boji.

Na belim majicama bi motiv bio odradjen crnom bojom, dok bi na svim ostalim bio odradjen belom.

klik na sliku za malo veci prikaz Wink
[Image: th_mc-tb.jpg] [Image: th_mb-tc.jpg] [Image: th_mcr-tc.jpg] [Image: th_mcr-tb.jpg]


Verujemo da je ovo sve sto je potrebno, vi slobodno pitajte ako vas nesto buni Wink

Dakle, da sumiramo, kada se odlucite za boju i velicinu, posaljite Gokuu PM Wink

Crvenom su obelezeni clanovi koji su platili.

1. Kaname - crna, muska, velicina L
2. Amaterasu - bela, muska, velicina L, print na grudi
3. Len'aj - crna, zenska, velicina M, print na ledjima + crna, zenska, velicina L, print na ledjima + crna, muska, velicina XL
4. Twamp - bela, zenska XL, print na ledjima
5. Pegla - (razmislja Toungue), muska, velicina L
6. GoKu - crvena (crni ispis), muska, velicina XL
7. Zabuza Momochi - crna, muska, velicina M
8. Jela - crvena, muska, velicina L
9. Sagara Souske - bela, muska, velicina XXL
10. Zerg - crna, muška, velicina XL
11. Alex5ko - crna, muška, velicina M
12. Ladja - crna, muska, velicina XL
ja kupujem! dodajte me ne listu..
(2009-11-05, 16:52)Kaname-sama Wrote: [ -> ]ja kupujem! dodajte me ne listu..

Na PM prijavljivanje!
A kakva je majca oko vrata okrugla ili V Toungue
Mrzi me da se merim kasnije ću pa javljam veličinu.

Hmmm jel može slika majce da vidim na šta liči crvena majca sa belim slovima/slikom?
evo ja samo da se pohvalim svojim primerkom...
[Image: l_790b576f926b469e8df4a185b5831c6f.jpg]...
P.S. da napomenem da je moj model greška... ali meni odgovara... štampa na ženskim je valjda nazad.....e da i valjda je probni model...
majica je odlična, ali mi se ne sviđa tak crni okvir... pokušat ću ja kod ovih svojih napraviti kao ovu od Murakamija što imam (vidjeli su je svi na okupu) Smile
@ jela ~ kako to mislis stampa je nazad? O___O na ledjima?
Da, Mags je imala takvu Smile
Zene mogu da biraju zbog grudi, da li hoce motiv napred ili motiv nazad. Takodje tog crnog kvadrata nece biti u novoj seriji majica.

Jelo, moze da se kaze da si dobila unikat!
ljudi, ovo sto Jela ima je kao sto Goku rece, unikat, a ovo sto ce da se radi nece imati presijavajucu sliku i nece se videti ono sto ne treba da se vidi i nece pritiskati na mestu gde se nalazi motiv, posto je u pitanju digitalna stampa a ne preslikac.

Dakle, disregard the picture you just saw Smile
cim instaliram PS okacicu primerke koje je neko treba da odradi a nije Toungue

EDIT: mnogo je kasno odnosno rano, kad ustanem napravicu preview za sve ponudjene boje koje mogu Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7