AnimeOverdose Forum

Full Version: Fairy Tail anime
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
[Image: 33129.jpg]

Quote:Set in an imaginary world, the Earth Land, there exists a Mage Guild called "Fairy Tail". Fairy Tail is stationed in the town Magnolia, residing in the Kingdom of Fiore, and is currently governed by Makarov, Guild's master.

Lucy Heartfilia, a 17-year-old girl, wishes to become a full-fledged mage and join one of the most prestigious Mage Guilds in the world, Fairy Tail.

One day, out of pure coincidence, she meets Natsu Dragneel, a boy who is transportation-sick, but very cheerful in nature. However, the thing she does not know is that Natsu is the closest connection to Fairy Tail, as he is a Mage in Fairy Tail.

Neznam zašto je obrisao ali evo napraviću novu Smile čisto da ispravim nepravdu Big Grin

Neznam zašto kažete da druga epizoda ima lošiju animaciju meni je dobra kao i u prvoj Smile
slažem se da je bolja od prve Smile stvarno jeste sledeća bi trebalo da je još bolja XD
sviđa mi se što se sve brzo dešava epizode su veoma brze,za razliku od nekih khm Bleach khm XD, sa ovim su mogli da naprave 4 ne dve epizode, za razliku od nekih khm Kubo Tite khm XD, ali ovako je mnogo bolje

Moram još da kažem da je Nasu jedan od retkih protagonista koji si mi zanimljivi uz Motoko Kusanagi, Lina Invers i još par njih Smile
Meni je animacija bas dobra ( doduse malo preterano koloritna ) ali jedan od bolji elemenata FT animea Smile
Ma samo neka nastave poboljsanje iz epizode u epizodu i ja sam zadovoljanAnime
Jedva čekam iduću epizodu Anime
Baš me zanima koliko će imati epizoda...
Last Exile je predvideo da nece biti maratonac. Mozda 50-ak epizoda. A s obzirom da je dobar poznavalac anime studija i tih ostalih karafeka ne sumnjam da nece biti tako.
Animacija je odlicna kao i radnja i likovi. Awesome anime!
Meni tako deluje ( iz iskustva takodje ) mada bih voleo da ne budem u pravu ( bar ovaj putXD ) Smile
(2009-10-23, 14:23)Last Exile Wrote: [ -> ]Meni tako deluje ( iz iskustva takodje ) mada bih voleo da ne budem u pravu ( bar ovaj putXD ) Smile

I ja se iskreno nadam Smile jer ovo lako može da bude jedan od boljih maratnoskih animea koje sam gledao
(2009-10-23, 21:06)Dream Omen Wrote: [ -> ]
(2009-10-23, 14:23)Last Exile Wrote: [ -> ]Meni tako deluje ( iz iskustva takodje ) mada bih voleo da ne budem u pravu ( bar ovaj putXD ) Smile

I ja se iskreno nadam Smile jer ovo lako može da bude jedan od boljih maratnoskih animea koje sam gledao

Da bolje ovo nego one piece (barem meni), svidja mi se sto su epizode pune desavanja i dinamicne su i nadam se da ce tako ostati. Smile
ako bude maratonski onda ce se nakon nekih 50ak epizoda pocet prica razvlacit ko sta se to desava sa svim ostalim maratonskim i nema kontra toga Toungue
Ja cekam da malo odmakne sa epizodicama, pa da gledam. Koja je trenutno epizoda aktuelna, i kako izlazi? Mislim, kojim danom u nedelji?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38