AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto (preuzeo Coske)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
[Image: animetv-naruto.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: 220
Žanr: Avantura, Komedija, Borba
Studio: Studio Pierrot
Godina: 2002

opis serije:
Radnja serije se odigrava u selu Skrivenog Lista, a glavni likovi serije su: Naruto, Sakura, Saske i Kakasi. Oni zajedno savinjavaju tim 7 ciji je predvodnik Kakasi. Ali lik koji je u prvom planu ove serije je Naruto koji je ne zreo i smotan decak. Ali ipak on u sebi ima skrivenu moc Kiubya(Devetorepog Demona) zbog kojeg ga svi odbaciju tokom detinjstva. Sada on polako sazreva i njegov san je da bude Hokage(lider sela) a njegovi prijatelji iz tima mu u tome pomazu.
Ooo de si air-man! Ja sam poceo da uploadujem shippuden na rapid serbia. Inace tamo sam neji_hyuuga. Wink . Pa srecno sa prevodjenjem.
ti si nov ovde, i samim tim si trebao da procitas pravila koja se nalaze na vrhu ovog pod-foruma, za sada neces dobiti warn, ali ubuduce...

takodje, nebi se pise ne bih, nemogu se pise ne mogu.
A i nazivi serija, se ovde, a i svugde drugde na sajtu/forumu uglavnom pisu u originalnom nazivu, u samom prevodu pisi kako god mislis da treba.

Dok se ne napravi normalna tema necu stavljati ovo u projekte i ubuduce ce svako ko napravi ovakvu gluposti u startu dobiti warn pa se durite koliko god hocete, neki red mora da postoji, zao mi je ali pravila ne mogu da stavljam u obliku slika...

Ova tema ce za nekoliko dana da se samo-unisti XD ko bude spamovao dobija warn, bez sale...
izvinjavam se nisam ih primetio, temu sam izmenio bas kao po pravilima
tako je vec bolje, carry on folks Smile

imam jedan savet Wink
bilo bi lepo da kokristis "kvacirana" slova, odnosno slova š đ č ć ž, ne moras, ali tako ce prevod lepse izgleda i bice citljiviji Wink
I ja cu da radim prevode sa air-manom. Wink Wish us luck. XD
Good luck and break a legBig Grin
hahahaha nemoj da nam navlacis maler Shiro-kun. XD
[EDIT] Da se ne bi zezali sa trazenjem epizoda koje odgovaraju prevodima, evo linka odakle skidamo. Ovo su direktni linkovi sa nekog servera, znaci nema ogranicenja u dl. Wink Wink Wink
http://anime.thehylia.com/downloads/series/naruto
Vele, rekli smo da necemo da stavljamo linkove u sve moguce teme, ko bude imao problema sa prevodima, cimace da pita kako i sta Smile
Izvinjavam se. Necu vise. Nesto sam se zaboravio. :/
Pages: 1 2 3 4