AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto (preuzeo Coske)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
@Duka1998: Jel' ti svi zure ili kasne zajedno ili svaki tajming zasebno, valjda sam bio jasan sta hocu da kazem XD Imas par jednostavnih opcija u subtitleworkshop da pomeris sve tajminge za koju sekundu, selektujes ih i biras za koliko ces da ih pomeris.
P.S. Kad najavis neki projekat ne moras za svaku epizodu da najavljujes ponovo, dovoljno je samo da najavis projekat i svi znaju da ti na njemu radis i niko nece dirati taj anime dok ne odustanes ili zavrsis Smile
Ama neki verljavi tajminzi da kasne svi odjednom sredio bi.. Nego nki da neki ne. A i izgleda du su ti tajminzi za eng. verziju. A ja imam japansku...
Da li je tvoj Naruto mkv ili avi? Ako je mkv možeš da izvadiš prevod iz njega.
^ To uopšte ne mora da znači, može i .mkv format imati nalepljen titl na sâm video, a ne kao posebna komponenta kontejnera. Inače sumnjam da uopšte mogu da se nađu na netu te Naruto epizode koje nemaju nalepljen titl... Mada imao sam ja negde DVD izdanja, verovatno je neki freak rippovao sve to sa eng i jap sinhronizacijom...
Ipak nastavljam sa obradom evo vec sam krenuo 212. Nasao sam neke titlove. Pa cu dda probam. A moj Naruto je vi AonE Anbu tako se zove ta grupa. Pozz A moze li neko da mi pokaze kako mogu da izvadim prevod oz mkv.. Treba mi za nesto drugoo. Baš me zanima
Samo ga otvori iz Aegisuba.
dakle, kao sto je pomenuto:

ne moras da najavljujes svaku epizodu i bio bih ti enormno zahvalan ako to zaista ne bi radio.
prodji malo forumom, recimo igfre, programi podforum, zatim prevodi i naci ces vise uputstava za vadjenje prevoda iz MKV kontejnera.

Vidis, zbog ovakvih stvari ljudi ne uzimaju da prevode ono sto im se licno ne svidja i ne zele da prevode, a i izmedju ostalog, kad nesto planiras da prevodis, prvo se nabavi sve sto je potrebno za prevodjenje, ne najavi se pa se onda trazi i juri i nervira sto nesto ne moze da se nadje (sem kad je rec o ongoing naslovima)...
http://www.anime-overdose.com/forum/show...p?tid=3661 daj malo pocnite proucavat forum, danasnjoj djeci sve treba biti servirano na zlatnom pladnju...
John_constantine - post ti je prebacen ovde -> http://www.anime-overdose.com/forum/show...14&page=93
Tip serije:TV Anime Serija
Broj epizoda:220
Žanr:Akcija,Shonen,Avantura
Godina:2002-2007

Bazirano po istoimenoj mangi Naruto

Naruto je Japanska crtana serija iz takozvane manga kategorije, seriju je napisano i ilustrovao Masashi Kishimoto. Crtani se vrti oko glavnog lika po imenu Naruto Uzumaki koji zeli da postane Honkage.
Pages: 1 2 3 4