AnimeOverdose Forum

Full Version: Spice and Wolf [završen]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: 5955s.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: 12 + S
Žanr: Avantura, Fantazija, Seinen
Studio: Imagin
Godina: 2008

Mladi trgovac Lorens nalazi jedno veče u svojim kolima Horo, boginju žetve čije je istinsko obličje vuka. Ona je stotinama godina čuvala žito obližnjeg sela i obećavala bogatu žetvu, ali je vremenom zaboravljena kada su ljudi stekli sposobnost da sami nadvladaju suše i oluje. Lorens pristaje da je odvede u njenu domovinu, na daleki sever, u zamenu za njenu mudrost koja će mu pomoći u trgovini.

Preporucujem fansub od grupe sudo, pošto imaju video najboljeg kvaliteta. Pošto šaljem i prilagođene verzije subova za druge grupe, provereno pokrivam i BSS, KAA, ayako i trebalo bi niizk. Za BSS direktan download možete naći ovde.
Imam jedno pitanje....
Da li bi mi dozvolio da tvoje prevode ove serije ubacim u MKV file i uploadujem na rapidshare?
Naravno prevodi ostaju netaknuti. Napisacu ovo gde god postavim: by Knez Milos (anime-overdose.com).
Naravno da moze, nisam pravio prevod da bih ga samo ja gledao Big Grin
Hvala
Ja sam ovo vec mislio da stavim u MKV-ove cim se kompletira serija i da postavim na AO. Devile kada budes ubacivao, samo se postaraj da deo o zabranjenoj prodaji i iznajmljivanju bude ubacen u titl.
(2009-09-08, 07:16)GoKu Wrote: [ -> ]Ja sam ovo vec mislio da stavim u MKV-ove cim se kompletira serija i da postavim na AO. Devile kada budes ubacivao, samo se postaraj da deo o zabranjenoj prodaji i iznajmljivanju bude ubacen u titl.
A kako to treba tacno da pise?
(2009-09-08, 11:40)DeviL Wrote: [ -> ]
(2009-09-08, 07:16)GoKu Wrote: [ -> ]Ja sam ovo vec mislio da stavim u MKV-ove cim se kompletira serija i da postavim na AO. Devile kada budes ubacivao, samo se postaraj da deo o zabranjenoj prodaji i iznajmljivanju bude ubacen u titl.
A kako to treba tacno da pise?

cim dodjem kuci saljem ti!
Pa ako je ono klasicno "Ovo izdanje nije namenjeno prodaji ili iznajmljivanju!\NOVO JE BESPLATAN FANSUB!\Nhttp://www.anime-overdose.com" onda to vec ima na samom pocetku suba u sve tri verzije.
(2009-09-08, 12:36)Knez Milos Wrote: [ -> ]Pa ako je ono klasicno "Ovo izdanje nije namenjeno prodaji ili iznajmljivanju!\NOVO JE BESPLATAN FANSUB!\Nhttp://www.anime-overdose.com" onda to vec ima na samom pocetku suba u sve tri verzije.

E jeste, ti takodje to dosta azurno radis, pored kvalitetnog prevodjenja.
Znaci onda titl ne pipam. Big Grin
Pages: 1 2