AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ohoho, kakav kraj chaptera, ali se pitam da li će Luffy pristati pošto je Shanks jedan od njih
Shanks i nema neke veze sa ostalima. Ovo mi je mnogo sumnjivo, svasta bi moglo da se desi. Iako Law nije dosad pokazao da je sklon prevarama, ko zna... Mada je delovao ubedljivo.

(lol kazem za lik iz mange da je "delovao ubedljivo" XD)
Zar niko ovde ne cita One Piece? Toungue Bas super chapter, napravljen je setup za jedan epic arc a i saznalo se dosta stvari. Big Grin
dobar je, ali je moglo bez ovog dela
ovaj chapter sam dosta preskocio, predosadan je bio..
Meni je bio ok chapter. Jedino me živcira ono sa mjenjanjem tjela.
Da, ne znam zašto su većini prethodna dva chaptera bili loši. Meni se baš sviđa razvoj događaja, ovo je definitivno mnogo zanimljivije od Fishman arca. U anime-u će biti baš super. I da, saznali smo da Zoro i Sanji znaju da koriste Haki. Big Grin
Mislim da su svi to i očekivali, ali mene interesuje zašto Robin nije naučila da ga koristi.
Zašto bi? Nebi bilo fora da koristi skoro svaki bozo haki.
Robin ima četvrtu najveću cenu od svih u posadi, naučila je da beži i da se bori od kad je bila veoma mala, kao i monster trio, ali je ona 10ak god starija od njih i bila je kod Dragona, od koga sam očekivao da će naučiti razne stvari.