AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nema, od kad sam otvorio trece oko imam neverovatnu intuiciju. XD Ne ozb sjbo mi se laptop ja znam sta mu je iako nemam dokaza i na kraju bas to. O_O
LOL kako se niko nije setio da su na Punk Hazardu imali Aokiji i Akainu okrsaj? XD
... Boooooooooring.
(2012-02-29, 21:31)AlanViBritannia Wrote: [ -> ]... Boooooooooring.

nažalost, ali ceo chapter + dve nedelje čekanja za ništa
Chapter je u minusu, realno. Da je bar Nami bacila koji grom, vec bi bilo zanimljivije, ili da je Choper iskoristio novi point. Ovako, dno dna. Jedino sto je na kraju malo Smoker pokazan, ali brate, nije dovoljno da se ovaj chapter izvuce iz mulja.
Neznam šta vam se ovde nesviđa toliko?? Mogu da razumem za fishmen island, koji je i meni bio tek OK, ali ovo nije loše.
(2012-02-29, 20:48)vele Wrote: [ -> ]LOL kako se niko nije setio da su na Punk Hazardu imali Aokiji i Akainu okrsaj? XD

pa realno ja sam pomislio to, ali reko mos mislit jer mi se ovo cini ko overkill, promjenili su citav otok, more u vatri jos uvjek..

nije los chapter, ovo je OP, kad se cita chapter tjedno onda je to to
@ DO:
Dzinovske bebe i skafanderi? O___________________________________________________________O

Misljenje se moze promeniti, ako se smisli neka kul pricica or smth. Ako je ovo arc samo da bi citaoci videli kako su WOWCOOL Aokiji i Akainu, jer su pretvorili svet u Narniju... Bitch please.
^Ma opusteno, moras da imas par prelaznih boring chaptera i likova, tako OP funkcionise, tako je bilo oduvek.

Ako su se vec borili sedam dana i sedam noci, onda su verovatno 'izlucili' ogromnu kolicinu lave i leda, pa je zato ostrvo tako nagrdjeno.

Cini mi se da se nesto slicno zbilo kad su se Ace i Kurohige borili, pola ostrva je bilo mracno, a pola zapaljeno. Logie su ipak vrlo mocne, pre ce biti da ih ti malo podcenjujes.
Dobar kraj chaptera, nisam ocekivao da ce Trafalgar Law postati shichibukai.