AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Imho, to je kinda glupo, jer ako su Logije, mogu modelovati svoje telo po volji, a samim tim, morali bi moci da jednostavno pokrpe oziljke? Verujem da je to nekako vise tu kao oznaka iz rata, nego kao stvarni oziljak. Vise je simbolicki tu, pravi ih da izgledaju kao badass guys.
^Nisam primetio da oni mogu da modeluju telo po volji. Niko osim Kizaru-a koliko se ja secam nije mogao u potpunosti da se pretvori u svoj element ili da izmeni telo koristeci ga.
možda je mr kroku neko polio vodom pa mu naneo tu ranu, ali pre da je Alan u poravu i da su ti ožiljci tu "estetike" radi
(2012-02-03, 23:26)vele Wrote: [ -> ]^Nisam primetio da oni mogu da modeluju telo po volji. Niko osim Kizaru-a koliko se ja secam nije mogao u potpunosti da se pretvori u svoj element ili da izmeni telo koristeci ga.

Nije li tako onaj ruzni gusar iz novog arca, koji je pojeo Swamp Swamp, vise puta pobegao Strawhatsima? Pretvorio se sav u mulj.
I nije li Smoker postao dim na Loguetown ostrvu? :t

Samo kazem da je logicno. Kad vec moze onaj muljavi da ubaci u sebe tri sirene, sto ne bi mogao i da izvrsi self plastic surgery.
nije nista tu glupo, ovo je bar dio OPa koji je dosta dobro objasnjen, ako si logia mozes mjenjat tijelo u koji god element i slicno, ali ako si imo oziljak prije nego si pojeo DF onda imas taj oziljak i nakon, takoder ako te neko napadne s hakijem i nanese ti ranu onda od toga ostane oziljak

nije to onaj lik iz terminator 2 filma, u OP mozes samo tijelo mjenjat u pijesak (recimo ako si crocodile) ali ne mozes s pijeskom mjenjat tijelo
(2012-02-04, 00:23)AlanViBritannia Wrote: [ -> ]
(2012-02-03, 23:26)vele Wrote: [ -> ]^Nisam primetio da oni mogu da modeluju telo po volji. Niko osim Kizaru-a koliko se ja secam nije mogao u potpunosti da se pretvori u svoj element ili da izmeni telo koristeci ga.

Nije li tako onaj ruzni gusar iz novog arca, koji je pojeo Swamp Swamp, vise puta pobegao Strawhatsima? Pretvorio se sav u mulj.
I nije li Smoker postao dim na Loguetown ostrvu? :t

Samo kazem da je logicno. Kad vec moze onaj muljavi da ubaci u sebe tri sirene, sto ne bi mogao i da izvrsi self plastic surgery.

Pretvoriti se u dim ili mulj nije isto sto i npr. stvoriti novu ruku ili u ovom slucaju zaceliti oziljak.
Also ni Smoker ni ljigavi nisu glavu pretvarali u element koliko se secam tako da nisu celo telo pretvarali u element.
Da, za Smokera si u pravu, glava je bila njegova. A muljavi je samo oci imao... ljudske. Koliko se ja secam.

I ja ne pricam o "zaceljivanju" oziljka [nema ustvari sta ni da se zaceli, Logie su nedodirljive basically], samo govorim o "popunjavanju" rupe oziljka svojim logia elementom [da tako to nazovem].
Koliko sam do sad primetio oni ne mogu da pretvore element u deo tela, vec samo obratno. I mogu da emituju element iz tela. To je to.
oni ne mogu pokrit i neznam sto svojim mocima, ako se lik moze pretvorit u pjesak to mu je sve, ne moze iskoristit pijesak da stvori nesto drugo ko recimo garra, pa tako ni da pokrije oziljke, ili je u svom pravom obliku ili je pijesak, mulj, led...
(2012-02-04, 16:32)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]oni ne mogu pokrit i neznam sto svojim mocima, ako se lik moze pretvorit u pjesak to mu je sve, ne moze iskoristit pijesak da stvori nesto drugo ko recimo garra, pa tako ni da pokrije oziljke, ili je u svom pravom obliku ili je pijesak, mulj, led...

That makes sense, manje vise. Jeste da je Kuzan pravio maceve i koplja od leda, ali ono, jedino je on pokazao tu neku manipulaciju elementom dok isti nije vezan za tvoje telo. :t