AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
^ Hahahaha u pravu si to za Usoppa i Yasoppa. Luffyjevo zaustavljanje one sekire je bilo impresivno s obzirom da je sekira bila prilicno veca od njega. Zoro je pure awesomeness. Big Grin
(2011-02-03, 02:12)SnG Wrote: [ -> ]Malo mi idu na zivce ona dva "glavna" negativca arc-a [posebno onaj sa Target Target vockom. Pojeo jagodicu i zajeb'o i Usopp-a i Yasopp-a, koji su se ubili od vezbanja da budu precizni.]

to se moze rec za mnogo njih u mnogo stvari, recimo neki od pirata imaju bolestan bounty a da nisu napravili nista blizu luffya koji ima samo 400MB XD
on se morao posteno namucit za svoju reputaciju a ostli potopili koji brod tu i tamo, prouzrokovali malo problema i vec su mu blizo...

nista vise ne kuzim sta se ovih morskih cudaka tice, nije mi jasno kako je ova princeza tako ogromna, niti kako onaj negativac ima moc bez da je pojeo devil fruit ili je pak pojeo iako je ribica..
(2011-02-02, 21:55)Dream Omen Wrote: [ -> ]Chapter je bio prilično dobar Smile Zoro je izgleda zaustavio Neptunov udarac, što je prilično impresivno Smile a oni troje koji su do sada bili najslabiji likovi sada zaustavljaju celu vojsku fish-mena Big Grin jedva čekam nastavak Smile

ne samo da je zaustavio neptuneov trident, već je to napravio s jednim mačem, jedva čekam vidit zora u santoryu stilu Big Grin Big Grin

prejeben chapter samo ono lol

fishmen koji je pojeo devil fruit XDDDD

2 glavna negativca, il će se luffy borit sam protiv njih obojice, il jednog dobija zoro Big Grin Big Grin can't wait to see that.
Možda će se Usop boriti protiv onog što "nepromašuje"?? Big Grin
ma sumnjam, vander deken je mislim i jači od ovog drugog, tako da mislim da će njega ipak luffy srediti, a možda će ih luffy obojicu, pošto je sad luffy jako snažan Big Grin Big Grin

btw da totalno je istina ono što je netko rekao za bounty, luffy je napravio tolko prijestupa protiv world gvmnt, i marinaca pa je u do time skipa imao manji bounty od kida jer je ovaj ubijao civile, ROFL
zaboravio sam rec da mi je bilo deja vu ova radnja iz zadnjeg chaptera, negdje sam vec vidio ovu spiku s divom i malim covcem, samo u toj prici taj div nije bio slatka sisata sirena (XD) i nije bio zatvoren u sobu nego je ostale zatvaro ili tak nes..

dobra zamisao Dream, i ja sad mislim da ce usopp dobit toga debila sta nepromasuje i dokazat mu da je samo jedan sta nepromasuje (it can be only one!) XD
Hehe OP reciklira mnoge scene iz prethodnih arc-ova jednostavno nema sveze ideje Anime
Nežalim se što nije previše originalan, dovoljno je teško imati ovoliko dugačku mangu i oviliko likova, sada je dovoljno da može da na interesantan i drugačiji način prikaže nešto što smo već videli, nego da smišlja nešto što nije dobra ideja i što može da propadne Smile Voleo bih da nas iznenadi sa nečim, ali nije potrebno za sada Smile
Imam neki predosecaj da ce Vander Decken da bude sledeci clan posade. Big Grin Jones izgleda kao standardni negativac, ali ima nesto cudno u vezi sa Deckenom.
Izasao novi chapter! Prva stranica-dve su super awesome, a ceo chapter je super odradjen. Prica se polako odmotava. Way to go Oda-san! Big Grin