AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Chapter je bio OK, shvatam zašto je uradio kako je uradio ovaj chapter, ali ono objašnjenje je bilo malo predugo Smile Ali Brookova reakcija kad ga je Choper prekinuo u šali je bila odlična Big Grin da su se ovi likovi iskrcali ne bi dugo izdržali na Sunny-u manje od minut verovatno Smile ekipa će sada da dobije ljubimca kako mi izgleda XD samo je šteta što moramo da čekamo još celu sedmicu Sad
što se ovog chaptera tiče:

[Image: 0aa814cd.png]
... Malo me smorio, ali ajde.
ma da, malo previse gluposti u jednom chapteru, cekam cijeli tjedan vidjet kako ce se pobit i onda nista, ali dobro, bio je dost zabavan i ovako, i za ocekivat je ovakve chaptere u OP da se non stop desavaju
I tako cekas 2 nedelje i onda nista. Em porocitas chapter za 5min em je dosadan... Ja stvarno ne znam ko me terao da citam mangu... Lepo gledas anime cekas nedelju dana, ali bar ko covek odgledas...
A meni bas obrnuto, chapter mi uber zanimljiv, a manga proseravanje i produzavanje do beskrajnosti.

Nego, bas je cool bio Chopper sa Guard Pointom. Love I one ogromne ruke od Robin, cool. Sanji sa brzinom objasnio. Smile I Zoro, naravno.

Kod Lufija najmanji development jedino je pocrneo i postao veci.
Chapter je bio prilično zanimljiv Smile videli smo nove sposobnosti, i sada možemo da predpostavimo da će stići na ono ostrvo u narednom chapteru, ali predpostavljam da ćemo prvo sačekati da pripitome Krakena Smile
.. Kako sam zaboravio Nipple Light. Ahahaha, ludilo, Franki, iako odvratnog izgleda, jos uvek carina.
Ne, priznajem da je bilo dobrih stvari, ali nista posebno i vazno... Osim mali pokazatelj novih moci clanova... No najaci deo je Nipple Light i ono kad Sanji govori da je Kraken lep... XD
(2010-11-24, 21:46)SnG Wrote: [ -> ]Kod Lufija najmanji development jedino je pocrneo i postao veci.
Stari... Šiknuo je krakena Bogu iza Nogu.