AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
meni je ovaj bio mnogo bolji i zabavniji, pogotovo deo kada se Reyleigh priseća prvog susreta sa Rogerom
Ma daj, sad je Gol D bio isti kao Luffy kad je bio mladji. Boze gluposti.

EDIT:
Eh, drago mi je da su svi shvatili kako je Kuma ustvari dobar lik. Oduvek sam mislio da je dobrica. Love
Da su bili isti ili slični je već predlagano i već su rekli da je moguće i ranije, ali jeste neobično da baš toliko fizički liče?? Undecided
bezveze chapter, nije los ali je eto jedan od onih di svega ima a nis se ne desava

isto mi je bezveze to s rogerom sto je isti ko luffy, ali dobro, ko da je to bitno uopce

a za kuma sam znao da je dobar lik jos od kad ih je sve poslao na razlicite strane svijeta a na kraju je ispalo bas tamo di su trebali doc da ojacaju, a i prije toga ih je bio testiro pa pustio da prezive dalje
Jedino novo što smo saznali što ima nekog smisla je da je Kuma čuvao brod, u sledećem chapteru možemo da očekujemo neko veće dešavanje, sad bi trebalo ceo chapter da se koncentriše na posadu, jedva čekam da vidim novine kod ostalih likova Smile Pitam se da li Choper ima neku novu transformaciju ili koja Franky ima sve oružija i šta je Robin novo naučila ili šta je radila dve godine, da li je upoznala Dragon-a?? Smile
Bio je dobar chapter. Sanjijev rocket nosebleed je skroz opichen. XD
Ovaj lik sto ima rinnegan i jezik od 2m i logia devil fruit ce da dobije malo batina u sledecem chapteru. Anime
Dobar chapter. Sanji je ćini se neshvaćen. Ovi pomislili on sada nemože da izdrži žene. A ovaj naš ludi vjernik sa nepoznatom logiom će da pop*** batina u sljedeće chapteru.
Dobar chapter. Malo su udavili sa objasnjenjima ali nije los chapter sve u svemu. I ovde se videlo da Oda ne zaboravlja na stare likove. Moomoo. Big Grin
Steta sto cemo Lufijevu moc da vidimo tek za dve nedelje. :/
Izašao novi. Baš me zanima hoče li Luffy koristiti "Color of Counqeror" da kontrolira tog diva od životinje. Čovječe ta stvar je veče nego Oars i Little Oars Junior.
Oars i Oars Jr. su bili samo dzinovi. Cini mi se da je i Laboon veci duplo od obojice zajedno. Pajo nekako to color of conqueror zvuci rogobatno, bolje je Haoshoku Haki. Wink