AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sentomaru čini se ima poštovanja prema luffyu.
http://mangastream.com/read/one_piece/56751021/10
Nije to nikakvo postovanje. You misunderstood.
Poboljšanje u svakom slučaju. Baš sam probao čitati ranije(od okupljanja nakon 2 godine) delove mange, ali su delovali nekako "smorno" u odnosu na poglavlje broja 601.
Ovo je ono sto smo svi cekali.. da se prica nastavi.. zadovoljan sam skroz.. sledeci chapter mora da bude jos bolji Smile
(2010-10-22, 23:43)MisterBushido Wrote: [ -> ]Poboljšanje u svakom slučaju. Baš sam probao čitati ranije(od okupljanja nakon 2 godine) delove mange, ali su delovali nekako "smorno" u odnosu na poglavlje broja 601.

pa hvala bogu da niko ne voli citat unazad, to nije star poboljsanja nego neceg drugog, osim toga trenutno je uzbudljivi dio jer se ekipa opet srece nakon dugo vremena i tako to
Frog, ja volim čitati. Ne bukvalno unazad(npr od 601 do 532), nego neka ranija poglavlja.
Marinfold bitku sam čitao tako. Mada, možda ima do toga što kažeš(uzbuđenja napretkom posade), ali i čini mi se kao veliko poboljšanje sve to, posebno nakon Odinog prvobitnog fijaska sa Frankijem(govedo izgled).
I konacno su se svi okupili i krenuli ka fisman ostrvu. Sad vidim koliko su mi nedostajale Sanjijeve reakcije
Sanji je bio najbolji u ovom chapteru Big Grin njegeve reakcije su neprocenjive Smile Brook je odličan Nami-Luffy odlično, sve je na tako visokom nivou, neverovatno Smile ali izgleda da neće dobiti novog člana još uvek, ali nije sigurno šta se desilo sa Peronom Smile i ona je bila odlična, da li će mi se želja ispuniti i ona će se pridružiti posadi?? Smile
zbilja dobar chapter, na kraju samo malo sposobnosti novih su pokazali, tek toliko da se covjek zapita, to mi je zao ali opet nije, nisam ocekivao peronu vidit i ostalu ekipu koja je dosla ispratit svakog clana da se umjesaju

najbolji mi je raylight sa crtom, reko "predi pa ces vidit" XD

a strgo sam se na sanjijevu reakciju kad je vidio nami i robin, samo slika sa nekim covjeculjkom koji je bio lansiran zbog krvi iz nosa XD
Ili deo sa Sanjijem i Brook-om kad su videli Hancok XD nestali su u nekom drugom svetu Big Grin