AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Juce sam poceo sa gledanjem, dosao do 22. epizode i plakao od smijeha Big Grin. Kontao sam da ga necu nikada pogledati, iz cistoga razloga sto je maratonski naslov, no ipak... Big Grin. Extra je za sada, ne mogu nista da pricam o anime-u, kao sto rekoh, tek sam dosao dok Sanji nalize onoga marinca Anime Hahahahaha
Matori One Piece svi odbijaju jedno vreme da gledaju, te im ruzan crtez, tem ima mnogo epizoda, te ovo te ono ali SVI kada krenu moraju posle da kupe vilicu sa poda Anime

Samo bolje postuje u One Piece posto je ovo o mangi i ima EPSKIH spoilera bolje da ih ne gledas Smile
(2010-06-14, 19:43)PicoLord Wrote: [ -> ]Matori One Piece svi odbijaju jedno vreme da gledaju, te im ruzan crtez, tem ima mnogo epizoda, te ovo te ono ali SVI kada krenu moraju posle da kupe vilicu sa poda Anime

Samo bolje postuje u One Piece posto je ovo o mangi i ima EPSKIH spoilera bolje da ih ne gledas Smile

Tacno tako. Big Grin
Uze mi rec iz usta, ajd ish ish u temu one piece, ali da upozorim da i tamo ima epskih spoilera, no bicemo fini Anime ovo budi nostalgije, ae dok budes gledao baci po koji komentar sta ti je bilo dobro, scena neka iz epizode i slicno, da se malo prisetim i jos malo ismejem Smile
(2010-06-14, 20:10)Eleran Wrote: [ -> ]Uze mi rec iz usta, ajd ish ish u temu one piece, ali da upozorim da i tamo ima epskih spoilera, no bicemo fini Anime ovo budi nostalgije, ae dok budes gledao baci po koji komentar sta ti je bilo dobro, scena neka iz epizode i slicno, da se malo prisetim i jos malo ismejem Smile

Naravno Big Grin
Sledeći chapter će biti o tome kako Luffy vraća želju da nastavi dalje i tek u narednom ćemo da vidimo kako će da okupe posadu Smile
neće to tako brzo, min 5-10 chaptera biće na ostrvu. mda ko zna
(2010-06-24, 14:20)Roronoa Zoro Wrote: [ -> ]neće to tako brzo, min 5-10 chaptera biće na ostrvu. mda ko zna

Pa neznam, moguće, ali mislim da neće biti više od 2-3 jer očekujem da njemu netreba previše da dobije novu želju za putovanjem i životom Smile
sumnjam da ce tako brzo do toga doc, ja bi reko da ce sad prvo luffy ucit kako postat jaci, tj. iskoristit haki u borbi a tek nakon toga mozda
(2010-06-24, 16:14)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]sumnjam da ce tako brzo do toga doc, ja bi reko da ce sad prvo luffy ucit kako postat jaci, tj. iskoristit haki u borbi a tek nakon toga mozda

Da tačno malo sam zaboravio na haki Smile to je sigurno da će da nauči da ga koristi i ranije sam mislio da će Hancok da ga nauči