AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Da ali to što može da napravi zemljotres je samo propratna pojava njegovih moći.. Bar se meni tako učinilo.. Ima tu još nečeg zemljotres nije ništa toliko posebno.. Ipak je on najjači čovek na svetu... Smile
Jooj boze stomak me boli...jedva disem, suze mi idu na oci dok ovo pisem...umro sam sad malopre na onu scenu kad sam video gde je Brook pao i scena koja je usledila sa njim XD joj al je prejako Smile
ev procito sam sve od mange, steta sta nema vise...

a ni mi jasno sad jel su ace i luffy ista u rodu, jer luffy je reko onom s velikom glavom da nemaju istog oca, a nemogu imat ni istu majku kad je od acea umrla na porodu Anime

jos prije kad sam gledo anime, pa je doslo do onog dijela da je luffya zamalo smakno onaj klaun i on se kao smijo smrti isto ko gol d. roger, mislio da je luffy sigurno nesto u rodu s rogerom, osim toga svi oni imaju u imenu 'D.' [Gol D. Roger, Portgas D. Ace, Monkey D. Garp, Monkey D. Luffy, Monkey D. Dragon], a i onaj stari u skyislandu je to odma nes pohvato:
[Image: 46003267.th.jpg]
mozda im to D. nes znaci, neka rijec sta ih sve povezuje Anime

anyway, bolesna je bitka sad na redu, nekak imam osjecaj da ce whitebeard na kraju poginut jer ipak je sad ovo nekakva prekretnica, a i blackbeard je sav se namjerio na nes tam u onom zatvoru... uglavnom bas sam na bolesnom dijelu kreno pratit mangu Smile
To D. ili "Will of D" kako ga još zovu ima neke veze sa onim izgubljenim vekom i civilizacijom koju je WG uništila.. Moguće da su ovi sa slovom D. njihovi potomci.. A svi su slični po karakteru.. Veseljaci avanturisti pomalo zatucani Big Grin
@Frog:
Zaboravio si ih jos par...
  • Monkey D. Luffy
  • Monkey D. Dragon
  • Monkey D. Garp
  • Gol D. Roger
  • Portgas D. Rouge
  • Portgas D. Ace
  • Marshall D. Teach
  • Jaguar D. Saul
Meni sve nesto govori da je taj izgubljeni vek i ta stara civilizacija zapravo nase doba..i ne bi me cudilo da oruzje koje je trazio crocodile neka atomska bomba i slicno, kao i oni planovi za brod kod onog Dona od Frenkija, a ako Belobradi sad izgubi onda ce zaista da se oduzi jos par godina One Piece, mada kontam zaista da je ovo final battle i da ce ovde da se polako privede kraju iako ostaje milion stvari nerazjasnjenih...all blue, istorija koju trazi Robin, Usop jos nije postao brave man of the Sea XD
Usoop-u neće biti dovoljno ni još 20 godina da postane Brave Man Of The Sea... XD
Mene više intresuje kako će oni opet da se okupe.. Kuma ih je baš razbacao..
(2009-08-12, 18:07)Eleran Wrote: [ -> ]Meni sve nesto govori da je taj izgubljeni vek i ta stara civilizacija zapravo nase doba..i ne bi me cudilo da oruzje koje je trazio crocodile neka atomska bomba i slicno, kao i oni planovi za brod kod onog Dona od Frenkija, a ako Belobradi sad izgubi onda ce zaista da se oduzi jos par godina One Piece, mada kontam zaista da je ovo final battle i da ce ovde da se polako privede kraju iako ostaje milion stvari nerazjasnjenih...all blue, istorija koju trazi Robin, Usop jos nije postao brave man of the Sea XD

ma sumnjam da ce tako ispast da je to starija civilizacija jer to bi bilo preobicno, a i ja ocekujem nes orginalnije da bude Toungue

ma ja sam mislio da whitebeard pogine ali da inace pirati pobjede marince u ovom okrsaju, jer bez whitebeardove zastite new world je puno opasnije mjesto...

Hindo: Portgas D. Rouge je stara od acea i ona ima to 'D.' samo zato jer je rogerova zena i ona se ne racuna Toungue
za ostala dva sam skroz zaboravio Anime
@Carobnjak: U mangi mi nesto ne izgleda kao da mu se zuri sa okupljanjem druzine, mada zaista ne znam kako je zamislio da skupi druzinu, posto mi se cini gotov nemogucim...
(2009-08-12, 19:00)Eleran Wrote: [ -> ]@Carobnjak: U mangi mi nesto ne izgleda kao da mu se zuri sa okupljanjem druzine, mada zaista ne znam kako je zamislio da skupi druzinu, posto mi se cini gotov nemogucim...

Pa doduše reko je da će prvo da spasi Ace-a pa tek onda da traži drugove...
Ali zaista mi ne pada na pamet kako će da se okupe opet... Jeste da svi imaju Vivre Card ali treba preći pola okeana neki će morati i ceo onaj put koji su već zajedno prešli..
Bila bi fora da Luffy bude u nekoj neprilici sad kad se bude bija sa admiralima i vice-admiralima pa ovi se odjednom pojave i kao Luffy we are here to save your ass XD Big Grin