AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Stvarno odličan chapter Smile veoma tužan ali i zanimljiv kraj za jednog od interesantnijih likova Sad žao mi je što je poginuo ali je impresivno šta je sve on izdržao i koliko dugo se uspeo da bori, ali njegova smrt je bila očekivana svi smo znali da neće preživeti Sad
Razmišljam se da li da krenem da čitam OP mangu. Koji je broj kada Lufi ode na ostrvo Amazonki?
Mada anime ima mnogo bolji filing Big Grin
http://www.onemanga.com/One_Piece/514/02/

ali sad si vidio sta ce se desit u zadnjem chapteru pa ti vise nece bit toliko zanimljivo Toungue
Samo 60 brojeva do kraja Sad
Očekivao sam min 150 XD
do kraja OP-a? O Bože, napokon ću dočekati kraj jednog maratonskog animea/mange! JEJ! Big Grin
(2010-03-04, 15:07)Perin Wrote: [ -> ]do kraja OP-a? O Bože, napokon ću dočekati kraj jednog maratonskog animea/mange! JEJ! Big Grin

pa dozvit ces valjda, jos nekih 10 god i kraj XD
Koliko sam razumeo OP je na pola puta do kraja Big Grin tak oda ima još da se puno toga dogodi Smile
Ma ne do kraja mange nego još 60 brojeva do kraja (trenutnog novog broja). Očekivao sam da ću imati da pročitam 150 brojeva a ne 60 XD
O Bože XD XD XD Meni9 se OP gomila i gomila na HD, skidam ga redovno svake sedmice...ali nisam gledao imao godina dana XD Zadnje sam gledao onaj ark sa Robin XD
Nemogu vjerovati.Whitebeard je mrtav. Sad