AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Procitah i ovaj chapter...pa ono...kontam da ce biti sad zanimljivo samo, nekako mi sve nesto se cini kao da se Oda i sam zapetljao...ludnica na sve strane, svega se tu desava, ali svega po malo, ne mogu likovi da dodju do izrazaja...toliko ima frakcija i toliko ima jakih i dobro poznatih likova da je naprosto nemoguce ispratiti sta se gde desava u koje vreme...totalna havarija..videcemo kako ce se otpetljati iz svega ovoga, ali zasad, svaka mu cast...
evo novi chapter je doso, nista bas posebno se nije desilo osim na zadnjoj stranici, i nije me bas iznenadilo jer sam s pocetka pretpostavljo da nebi imalo smisla da se ne dogodi tak nes...
Ja sam znao da ;e netko poznatih lica biti probijen ali da to bude Whitebeard? To nisam ocekivao.
Ma to se i ocekivalo.. ne moze zauvek da zivi XD mora neko i njega da sredi Toungue
Kada se planira staviti novi chapter.Prošlo je več više od 3 tjedna.
^Prošle su dve nedelje pošto prošle nije bilo chaptera.Ove bi trebalo da se nastavi normalno
EDIt : poranili su ove nedelje izasao je novi chapter
blah... nekako mi se nista posebno nije desilo..
Čovječe čekali 14 dana da dođe novi chapter i šta dobijemo?
Ništa posebno samo joadnih 17 listova sa ništa posebnom akcijom.Jedino zabavno što je bilo je onaj vrag što je Whitebeard napravio sa otokom i one goruče ruke na kraju.
Hoho.Whitebeard če koristiti svoj as.Baš me zanima šta je.
zadnji chapter je bio dobar, whitebeard polako koraca na onaj svijet XD, no sljedeci chapter ce definitivno bit bolestan ali zato cemo se trebat nacekat...