AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
jedan primjer u ovom zanru? iole slicne tematike?
Hajime no Ippo, gde glavni lik nije i najjači u animeu/mangi. čak i ako je dobio Sendoa dva puta, ali oba puta više na sreću nego što je jači. sada bi Sendo umesio Ippoa na keca
ne znam koji dio ti nije bio jasan kad sam rekao ovog zanra, osim toga haime no ippo ne pratim ali znam da se radi o boksu tj sportu, tu moguce funkcioniraju stvari na drugaciji nacin, ne znam, ali ovaj primjer nije validan tu
shounen anime, ali jbg samo ta dva od žanra pratim op reda radi i HnI zato što je jednostavno dobar (i ako se i tu razvlači i previše).

pretpostavka, ali možda eto nije jači od luffija ali nije ni slabiji. kada bi pao ozbiljan fajt između njih dvoje, šanse bi bile 50.05% vs 49.95% u koristi Luffyja, jer kao što ti kažeš glavni lik mora da bude i najjači
Osim One Piece i Detective Konan ima li jos neki ovako podugacak anime? Smile
(2015-03-01, 16:28)Roronoa Zoro Wrote: [ -> ]shounen anime, ali jbg samo ta dva od žanra pratim op reda radi i HnI zato što je jednostavno dobar (i ako se i tu razvlači i previše).

pretpostavka, ali možda eto nije jači od luffija ali nije ni slabiji. kada bi pao ozbiljan fajt između njih dvoje, šanse bi bile 50.05% vs 49.95% u koristi Luffyja, jer kao što ti kažeš glavni lik mora da bude i najjači


ovo se desi svako toliko, ljudi pocnu lupat price kako je ovaj jaci ili onaj, a u biti na temelju nicega, iskreno koliko ja kuzim samo haki je power up za zoroa, mogo je i prije svakakva sranja prerezat, ovo i nije tako veliki odskok od prije 3 god

i dobro je zoro rekao da nebi mogao prerezat piku u slucaju da je njegov haki slabiji od pikinog, ja nisam tako siguran kao vele hahha XD, ali dao bi se kladit da je luffyjev haki barem duplo jaci od zorovog ili bilo koga iz posade a i negativaca isto
Luffy-jev glavni post timeskip ability je Haki. To je isto kao da kažeš da je Zoro bar dva puta bolji mačevalac od Luffy-ja. XD

Ne zezaj, ovo je baš wtf level. I Zoro još nije doživeo neko značajnije batinanje, dok se Luffy dosta mučio od timeskipa. Zato imam dojam da je Zoro jači.

http://www.mangareader.net/one-piece/778/10

Čak i da je imao Haki nije mogao nigde ni blizu ovako nešto pre timeskipa da uradi.
Ovim chapterom je izgleda završen uvod u glavni fajt. Nema više ništa tu da se doda. Na ovom poslednjem panelu izgleda kao da je Law odao neku tajnu ili trik Luffy-ju, ovo kad kaže "Listen, Strawhat-ya". Ili mu možda sad nešto hoće da kaže ili da mu da neki power up... Nadam se da Law neće umreti. Dako dođe mala princeza patuljaka da ga izleči... Valjalo bi da se Zoro pridruži i na brzinu isecka Trebola. Big Grin
ili će da 'mre ili da se prisruži ako pregura, ali ako OP hoće da bude malo ozbiljniji, biće ovo prvo. ali videćemo.